Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Csendes olvasója vagyok a topiknak, és be is húztam az elmúlt napokban egy-két játékot, többek között a Vampyr-t is. Valami rejtélyes okból kifolyólag, nálam ez a játék, az elmúlt két napban nyolc kékhalált okozott, miközben mind a CPU(i9 9900), mind a VGA (Asus TUF 3060Ti OC) csak malmozik ultra beállításon is, 32 GB 3466 MHz-es RAM társaságában.
    Win 11op rendszer, a legfrissebb verzió. A legváltozatosabb szitukban dobja a kékhalált.
    Már egyszer újratelepítettem a játékot, de az se segített, ráadásul a második újratelepítés után, a harmadik, vagy negyedik kékhalálnál, a legutolsó mentés se érhető el, mert sérült fájlt ír, így gyakorlatilag megint kezdhetném az elejétől, na arra már nincs kedvem, így töröltem megint.
    Azt még hozzáteszem, hogy a gépen minden a legfrissebb a driverekből, még a BIOS is frissítve lett, mert decemberben adott ki az Asus egy újat ehhez a laphoz.
    Minden más játék, mint pl. a BF 2042, GTA 5, RDR2, PUBG röccenés mentesen fut, csak ezzel szívok.
    Megköszönném, ha lenne valakinek bármilyen ötlete, hogy mi, merre, ezzel a játékkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák