Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz echterion #139079 üzenetére

    Igen... ebben a fene nagy elfogadástörténetben ez valahogy kimarad. Nekem gyomorforgató a pedo, necro, zoo, geronto, travó, stb. és a meleg téma is. Nem tehetek róla, így születtem gondolom.

    Erre a szíváványos zászlósok érve az, hogy okay, kerüld el az ilyen témákat, minek mész házhoz a lfxért?! Hát azért, mert előre sajnos nem tudom, hogy lesz-e benne ilyesmi, mivel nem szeretem a spoilereket. Ráadásul tovább árnyalja a képet, hogy lehet ezeket a témákat jól prezentálni.
    Pl. Philadelphia c. film, vagy TLOU Part II. Utóbbit én előre(!) le is írtam. Mondván, nem kell a meleg, travó propaganda, mert pár ismerős teleordította emiatt a világot. Aztán fellélegeztem amikor játszottam vele és teljesen beleszerettem, mert végre jött egy szellemi termék, ahol nagyon is fontos szerepe van a történetben annak, hogy a szexuális identitása xy karikank milyen, meg ahol a karakterek soha nem látott módon ki vannak dolgozva, meg a style, meg a sztori, meg a zenék, meg a gameplay, ésatöbbi, ami miatt cirka 300+ díjat nyert.

    Minap láttam egy filmet: "Nope". Ebben volt egy fekete nő, aki meleg. Erre több utalás is van, hogy tudd: leszbi. Végig vártam, hogy majd a sztorihoz lesz annak bármilyen köze, hogy meleg, de nem lett. Ellenben volt ott még vagy 10 karakter, akinek a szexuális identitását nem tudjuk, nem tárgyalták. Ez így ostoba diszkrimináció. Mert akkor vagy tisztázom a többi kari esetében is, vagy egyikében sem! Vagy leginkább szarok erre, ha normális ember vagyok, mert igazából senkinek semmi köze hozzá...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák