Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz djculture #108373 üzenetére

    (#108373) djculture : Gondolom bejött nekik ezért csinálják. Semmiben nem más, mint mondjuk a Walking Dead széria, ott is több rész van külön kell fizetni és havonta jelenik meg.
    Amúgy a tipped szerintem még valós is lehet, 2-3 év után bőven elég új részben gondolkodni. A különbség most az lesz, hogy addig bőven gyártanak a mostani részhez anyagot és kevesebb lesz az üresjárat.

    (#108370) i2k: Ha zavarna, megírnám, hogy zavar, de mivel annyi kontent jön a játékhoz, hogy az egész évre le tud kötni így nem zavar, sőt örülök, hogy a kedvenc játékomhoz folyamatosan készítenek újabb kontentet.
    Manapság azért ritka, hogy egy játékot kiadnak és vége. A fejlesztők folyamatosan foglalkoznak utána is és ingyenes-fizetős kontentekkel bővítik a játékot. Hitmanban is van 2 db bónusz mission, folyamatos escalation missionök és elusive targetek. Komolyabb anyagot meg Season 2-én fognak kiadni pénzért.
    Továbbra se értem a problémát, több éve ez megy a játékvilágban és ezt nem azért mondom, mert tetszik a játék, hanem mert ezek a tények.
    Persze örülnék én is ha a Walking Deadet egyben kapnám meg és nem kell hónapokat várni, mert ott pl. alig van kontent és még jobban örülnék, ha a Season 2-t meg ingyen adnák...elvégre az első FULL-ért fizettem és nem volt szó akkor még hogy lesz 2... :B

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák