Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz bullseye #90622 üzenetére

    Én is kipróbáltam és igencsak érdekes játék. Szerintem nagy potenciál van benne, a hangulat időnként fantasztikus: amikor a hatalmas hangárban a sötétben egyedül bolyongok és csak a robotok zaját hallani és azt, hogy mikor kezd ez egyik a semmiből feléd rontani, na ez zseniális lett, rendesen tudja paráztatni az embert. Nekem Dead Space+Fear kombinációnak tűnik, a játékos mozgása és a tűzharc szerintem kiváló. Sajnos technikai szempontból a játék iszonyatosan le van maradva. Bár a belső terek nem mondhatók nagyon csúnyának, de a külső terek egy borzalom, itt bő 10-12 éves lemaradásban van. Az átlagon aluli, illetve az ocsmány külső terek mellé még egy piszok lassú motor is tartozik, optimalizálás a nullával egyenlő. A másik problémám, hogy egyszerűen nincs semmi sztori, semmi infó, hogy én miért is mászkálok ott ahol, mi az értelme, mi a célom hosszú távon. Sokáig csak futkároztam össze-vissza a sötétben és öltem a sötétségből felém rohanó robotokat, de egyáltalán nem egyértelmű, hogy mikor miért merre kell menni, az idő nagy részét céltalan futkározás teszi ki.

    Jó játék lehetne, de ahhoz óriásit kéne változzon, főleg grafika és játékmenet téren. Azért a jelenlegi állapotában is néhány órára el tudja szórakoztatni az embert.

    #90634: +1!

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák