Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz reelc #130830 üzenetére

    "Szerintem elég baráti lett az ára."

    Jogos, mert bár mi 3-5 eurós zakciókhoz vagyunk szokva a fillérkefélkedő topikban, de a valós ára gyakorlatilag bármilyen új, vagy perwollal mosott játéknak 20 és 60 euró közé esik.
    Most az EA jófej volt, mert az alja lett, pedig közibünk is lövethetett volna, a kiöregedett CnC fanok azt is Red Alert publicity stuntnak fogták volna fel. :K

    Én továbbra is nagyon csalódott vagyok. :( Most elindítja valaki a játékot.. és megkapja tök ugyanazt az élményt mint 25 évvel ezelőtt. 4K és nagyob felbontásokban jobban néz ki (pl 1024-ben nagyon rá kell tapadni a spacebar-ra hogy valami változzék), sőt, fut ott egyáltalán, de kb ennyi. Persze a fanok PONT ezért vették meg, már egy attack-move parancsba is belehaltak volna, hisz az nem volt az eredetiben, és a szomszéd lány kebleinek emléke azonnal szerte is foszlott volna, ha beletették volna az "új"-ba.. :P

    De mint mondottam elégszer, egy OpenRA után ez nettó semmi, megkaptuk ugyanazt a játékot most már sokadjára(igaz én túl fiatal vagyok eredeti példányhoz, The First Decade, Ultimate Collection, és ingyenessé tett Win95 ISO formában van csak a gépen/fiókon/polcon), abszolút minimál módon feljavítva.

    És igen, kifejezetten frusztrál hogy ennek gyakorlatilag mindenki tapsol, mert a CnC már bezony öreg mint az országút, nagyon ráférne a játékmenetére a tatarozás. De az EA miért verne arra pénzt, sőt, miért kockáztatna jelentősen, mikor a sima Win10 kompatibilitás, és a sprite-ok felbontásának duplázása mellett biztos bevételt, és köszönet áradatot kap cserébe? :U :W

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák