Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz arty #126522 üzenetére

    1. Ha erről adsz egy hivatalos közleményt bármelyik banktól, akkor még el is hiszem.
    2. Még ha így is van, nem tökmindegy? Én vásárlás előtt beírom a Google-be, hogy 7,79GBP hány forint és, (dobpergés) 2 nap múlva pont annyit vonnak le a vásárlásom után.

    Akkor buknék rajta, ha többet vonna le a bankom, mint amennyira számítok.

    Csak, hogy én mindezeket bizonyítsam is:

    ...
    természetesen most nem megy az ERSTE netbank, de amint életre kél, majd belinkelem, hogy annyit fizetek pezetára pontosan, mint ammenyit a vásárlás előtt megállapítok.

    (szerk:
    Ezt vettem ma: 7,79 GBP cdkeys-en. A google szerint mai árfolyamon ez: 2 935.72353 Hungarian forints
    Amint a bank oldala megnyílik, dobok egy képernyőmentést, hogy mennyit zárolta/vontak le.)

    Természetesen megértem, hogy vannak olyanok, akik mindenért kevesebbett és még kevesebbet akarnak fizetni és ezért kitalálnak mindenféle dolgokat, hogy a bank hol károsítja meg őket.

    És tudom, ilyenkor hirtelen mindenk jogász, bankár és miegymás lesz, de azért mert sok hitelkártyád van, azért még nem leszel Rockefeller.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák