Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz cyberkind #117494 üzenetére

    Bevallom, az én hibám.
    Belőlem gazdagodtak meg.
    Kb. ez a bűnlajstromom:

    A múltkor megvettem a PopCap Humble Bundle BTA-t.
    Illetve az Origines ingyen játékokat behúztam. Igaz ebből nem lett pénzük, de ez egyfajta erkölcsi támogatásként is értelmezhető.
    Venni merészeltem korábban Command & Conquer csomagot akcióban. + még pár játékot szintén agyon akciózva, évekkel a megjelenése után.
    + GoGról 7-8 éves játékokat akcióban.
    Ja, és úgy 10 éve venni merészeltem pár EA Classic játékot 2000Ft/db-ért, dobozosat.
    A végére a legdurvább: megvettem a Command & Conquer First Deacdet 2007 körül 7000Ft-ért. Csak attól voltam kicsit nyugodtabb, hogy sok játék volt egyben. Ez volt a legdrágább játék, amit valaha vettem. :)
    De ígérem többet nem tévelyedek el, megvan tőlük az a kb. 25 játék, ami valaha is érdekelt a portfóliójukból. Sok éves a legújabb is.
    Hatott a buzdításod, már érzem! :)

    De nem kivételezek, sok játékkiadóval vagyok így. Én egyik kiadót sem utálom.

    Komolyra fordítva a szót: sosem rendelek elő, sosem 0 dayezek. A multi nem érdekel. Hála a bundliknak annyi játékot zsebeltem be az elmúlt években, hogy legalább sok-sok évre elég lesz (és nem többezer, mint egyeseknek). A gépem túl régi, így a 2-3 éves AAA megjelenések is túl gépigényesek lennének már nekem. :) Ami nem baj, anyagilag kordában tartja a hobbit is.

Új hozzászólás Aktív témák