Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz csaba951 #104287 üzenetére

    családbarát? ez most valami vicc?

    szerintem most állj neki leszedetni a gétéát meg a többi "családbarát" tartalmat, kedves homofób "kolléga" ...

    ---

    (#104288) Dilikutya

    "Személy szerint nem hiszek abban, hogy ha egyszer lesz gyerekem, az női ruhákban ánuszdugóval járkálna, ha egy ilyen játékot lát. Mi se lettünk drogdílerek, stricik, bérgyilkosok a sok GTA-tól, pedig abban biztos több óránk van, mint amennyit ezzel lehet játszani. :)"

    ennyi.

    "Ezzel együtt úgy vélem, semmi szükség rá. Nem természetes, nem egészséges állapot, ugyanolyan pszichés probléma, mint hogy valaki szociopata, skizofrén, csak nem veszélyes másokra."

    nem egészséges? :D
    óistenem, mi lesz még itt...

    "Másrészt nem látok túl sok célzottan a heteroszexualitást reklámozó alkotást sem, akkor a homoszexualitásnak miért kell ilyen, pláne ilyen bazári, gusztustalan módon?"

    Utóbbi napokban nem jártál itt? A csöcsös csajos játékok mit reklámoznak?
    (de eleve... ez reklám? ill. szerinted a homoszexualitást lehet reklámozni? ha sokat nyomják, te azzá leszel?)

    "Én is a 4 fal között tartom a magánéletem, akkor másnak miért kell bimbódzó ánuszrózsával, pávatollakkal az Andrássy-n felvonulnia? Ne mondja nekem senki, hogy egy rózsaszín bőrtangás szőrös férfi strucctollakkal nagyon büszke lehet magára."

    Tehát még sose fogtad meg a csajod kezét, nem csókoltad meg az utcán?
    Andrássyn meg 364 napon át nincs gond, de neked nyilván AZNAP kell odamenni, hogy meglásd őket és megbotránkozz. Ticcsukbearokkoncertet is, ott is züllés megy. Meg a diszkót. MINDENT.

    Pont azért vonulnak ők, mert még mindig beszédtéma, hőzöngést, fóbiát, stb vált ki. Képtelenek az emberek kicsit magukkal foglalkozni ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák