Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz ANT #888 üzenetére

    Szívesen
    Lehet, hogy a sokkal-sokkal szebb túlzás volt, mindenesetre nekem az 5 színnel + 1 fekete, kontrasztosabb, élethűbb színeket produkált a tesztelt fotópapíron, úgy, hogy egy sokkal régebbi, elvileg csak kisebb felbontást tudó modell volt, és ráadásul még a fotó színeket is én kevertem ki fele tinta, fele vízből, mint fentebb írtam.
    Nekem SX200-as van, és nagyon meg vagyok vele elégedve, tintasugarashoz képest elég tempósan dolgozik, és szerintem elég szép képeket nyomtat az olcsó tinta, és az olcsó fotópapír ellenére is. Amikor próbálgattam mit tudnak a nyomtatók az olcsó fotópapírra, volt nálam 4 Epson multifunkciós nyomtató, és 1 Epson Stylus Photo 870
    Az RX425, és az SX200 szép képeket nyomtatott,, nem véletlenül kb.hasonló tudásúak, de legszebbet a Photo 870 csinálta
    A DX4000 és a DX4450 is elég jó képet csinált, de némileg pirosas árnyalatúak lettek a képek kicsit, amit gondolom kompenzálni lehetett volna ha eljátszogatok kicsit a beállításokkal, főleg ha vissza veszek a bíborból

    [ Szerkesztve ]

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák