Új hozzászólás Aktív témák

  • bicskeyd

    csendes tag

    :W
    Na kezdem a mondókámat! Rendeltem tintát,bele is töltöttem 14ml-nél volt fullon.Ezek szerint a sárgám is kifogyott teljesen.Lehet,hogy beszáradt a fej mert nagyon szarul néz ki a tesztnyomtatás.A patront miközben töltöttem lassan,alul csöpögött a tinta.Ezért kireszeteltem,beleraktam a nyomtatóba(természetesen szoftveres patroncserét kérve)és ott töltöttem meg őket.A piros így is folyt a fejből,nemgyőztem törölgetni alatta.A kékre azt írja nem eredeti.Eddig pedig jó volt.Reseteltem többször is a többit is,és még sem.
    Műxik a nyomtató,csak nem mutatja a tintaszintet a kéknél.Ez még nem is zavarna,de a fúvóka ellenörző!!! 2 fúvókatisztítás után!Tettem fel képeket! Ja a fej mikor kimozdul teljesen balra az alatt van 3"vájú"meg egy filc szerűség ami valószinű arra szolgál hogy a vájúba kiköpködött tintát felszívja.Namost ez a hulladék tinta tároló?(erről is van kép) vagy az ami a jobboldali állás alatt van az amiben X alakú fémszál van.Mert ez is rendesen tintás,5fültisztítót is átitatott mikor belenyomtam a szivacsba persze vigyázva a drótra. Képek

Új hozzászólás Aktív témák