Keresés

Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz G@ben #16 üzenetére

    nem lehet h ez a lap nem szereti a samsung ramokat?
    ugyanis van egy kis történetem.

    eddig 2 ramom volt 1db 400 és 1db 266os,emiatt tényleg 133on ment minden ok is volt ,de gondoltam jobb lenne ha 2db 400as ram lenne és akkor kicsit (erősebb) lehetne a gépem.
    Tegnap elött kivettem a 266os ramot ,h megnézzem mennyit tud a 400as .
    A lényeg h akármelyik modulba tettem csak sipolt a gép és nem akarta felismerni.
    Párszor megpróbáltam...vissza tettem a régit mellé és hagytam.Este még izgatott a dolog h hát mi az h nem megy...gondoltam sok neki az fsb vagy vmi ezért levettem kisebbre a másik ramot meg félig kivettem...
    1 Perc alatt nagy füst és beleégett a kis ram,nem tudom mitől mert ok h nem vettem ki telsjesen,de hányszor van h vmi kicsaúszik és akkor már nem ismeri fel a lap....na basszus mentem a szerelőhöz...
    Akkor adott még 1 samsungot.:((

  • Krystal_s

    addikt

    válasz G@ben #16 üzenetére

    G@ben! Úgylátom mi egy cipőben evezünk!

    Nem tudom mi a megoldás...Kiváncsiságból megnézem most h 333on mennek-e a ramok aszinkronba...

    Tudom h sok lap nem szeret bizonyos ramokat,de ezt a szerelő-eladó srácnak is mondtam és neki tudnia kéne,erre adott még 1 samsungot????Mo-n ez van .Az üzletekben a szakmai tudás(kevés kivétel) egy nagy 0.És még a vevőt nézik hülyének ha vmit okoskodni akar.:(

Aktív témák