Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz canniball #36528 üzenetére

    A 3d megy elvileg Braswell alatt, de nem tudom, nem próbáltam, nincs 3d tvm (szerintem nem is lesz, ha egyszer muszájlesz lecserélni a Pana plazmát, nagy bajban leszek). A 4k lehet h264 is, az megy, a h265 is menni fog, reméljük. Az ffmpeg csapaton múlik, hardver adott.

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

  • gjanner

    tag

    válasz canniball #36528 üzenetére

    Aham, 3D nem nagyon izgat, TV tudja, de kb. 3-4 filmet néztem 3D-ben, szóval nem tartom követelménynek. A 4K előbb-utóbb teret nyer (szerintem) de ahhoz tartalom / megjelenítő hiányában egyelőre nincsenek HTPC igényeim.

    @Celtis:
    Köszi, jó ezt hallani, hogy más is kezdte nagyban gondolkodással AMD vonalon.
    A Harmony már régóta megvan így az most jelenleg nem pénzkidobás (ebből a szempontból) - más tészta hogy horror áron adják alapból, de legalább minőségi cucc

    @gurabli:
    OK, hiszek nektek HW vonalon, nomeg jóval olcsóbb is lenne a konfig, mint a fentebb írt AMD vas (ami valóban túllövés, csak gondoltam egyszer kell megvenni és hosszabb távra, de valóban igazatok van ha főleg a HTPC / torrent marad a cél, akkor felesleges kiadás)

    OS területén érdekel a Linux, ezért is gondoltam kipróbálom, azonban túl sokat nem tudok róla, de szerintem megoldom valahogy. Fő az optimizmus :)

    Az OK, hogy a lap SPDIF kimenete minőségi, de OS nem befolyásolja a hangminőséget, pl. driver tekintetében? Tényleg driver... az ASRock oldalán néztem és a lap gyakorlatilag csak Win alá ír támogatást (gondolom Win driverekkel szállítják). Ennek ellenére simán használható Linux alatt? Vagy léteznek Linux driverek csak azok nem gyáriak?

Új hozzászólás Aktív témák