Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #75912448 #27295 üzenetére

    "2 téma érdekes számomra, nem is tudtam, hogy a HQV és AMD valamennyire összefonódott ( vagy AMD támogatása van), másik a Fluid Motion. Használ már valaki Kaverit innen? Kív lennék totál parasztvakítás-e az egész, vagy működik, de jól, rosszul stb. Ill kell-e hozzá speciális lejátszószoftver, vagy "önmagában is működik". Néhány hete olvastam, hogy a Power DVD lesz az első, mely támogatja a technológiát."

    Régebbi HQV tesztekben a bekapcsolt AMD-s képjavítók hoznak 180-190 pont körül és kikapcsolva 140 pont körül. Mióta ezt láttam én elég bizalmatlan vagyok ezekkel a képjavító feature-ökkel kapcsolatban.

    Szvsz erősen forrásfüggő minden ilyen. A normál denoise, sharpen, stb... szűrők is nyilván akkor működnek jól, ha szükség van rájuk. Egy nem zajos, éles, stb... forrásnál inkább ront az egész. Ahogy a gyakorlati tapasztalataink alapján is inkább mindenkivel kikapcsoltatjuk ezeket a driveres javítókat, minthogy a HQV teszt pontszám alapján ajánljuk.

    Szóval szerintem ezeknek max opcionálisan kapcsolható formában lenne értelmük. És akkor is csak egyéni teszt után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák