Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz marcias #1983 üzenetére

    A zajcsillapito keret csak a vibracio ellen ved (seek, ill. a HDD-k alapban is vibralnak egy kicsit), a suvites ellen sajnos nem.
    Az en Samsung Spinpointjaim a storagereview.com szerint a halkabbak kozul valok, de mondom, olyan hangot produkalnak, mint egy hangosabb ventillator (osszesen 3 db van, de kiprobaltam, mar egy is hangos). (A silentpcreview-n meg mostanaban leginkabb csak notebook HDD-k vannak, 3,5''-esekkel nem nagyon foglalkoznak.)
    A gumis felfuggesztest szerintem nem kell feltetlenul eroltetned, az Antec ureges gumibakjai eleg jol neznek ki (bar az igazat megvallva nem probaltam ki oket, mert a P150-ben gyarilag van gumifelfuggesztes is).

    Tunerbol nalam is Hauppauge van (PVR-250, a PVR-150 elodje), hasznaltam vettem (talan tizenotert?...), ujonnan ugy 20-25 ezer tajan lehet a PVR-150. Elotte egy Pinnacle szoftveres tuner volt, a ketto kepminosege eg es fold, a PVR-150 analog resze sokkal tisztessegesebben meg van csinalva, valamint tenyleg nem kell hozza semmi kulonosebb eroforras, csak szepen el kell menteni az mpeget (a bitrate-et (ami egyebkent VBR, nem CBR) lehet valtoztatni, nalam 4 GB / ora tajan van (vagyis kb mint a DVD), ott mar a bejovo jel minosege a szuk keresztmetszet), ami kijon belole, igy nem kell azon aggodnom, hogy ha fut valami mas is vele parhuzamosan, akkor elromlik a felvetel (a sw tunerek nem csak a processzort, de a PCI buszt is sokkal jobban terhelik).

    [Szerkesztve]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák