Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    válasz beencee #1965 üzenetére

    Hm.. most elgondolkodtam :)
    Hogy tisztázzuk a dolgot, a HTPC a nagyszüleimnek lesz (modern idősek, nemtom ismerős-e vkinek :D )
    A felhasználási terület főként a ''netezés a nappaliban'', illetve filmletöltés/lejátszás lenne, meg persze filmnézés (akár HD is), és a tv-ről való rögzítés. A hangkártya valóban fölösleges, már kezdem belátni, még azt sem tudom, milyen hangfalakra lesz kötve, külön erősítő egyelőre nincs betervezve (de gondolom a digitális hangkimenettel a későbbi csatlakoztatás megoldható). Viszont, van egy régebbi 5.1-es házimozi, sztem egyelőre az lenne az erősítő, abban elég jó van. Szted erre jó a meedio? Én letöltöttem, és telepítettem pár plug-in-t, netezni elég jól lehet is vele, de az e-mail írásnál pl nemtom lehet-e csatolni meg ilyesmi.. Te, mint tapasztalt Meedio-használó, biztosan meg tudod mondani, hogy milyen tv-tunerekkel lehet jól használni, vagy esetleg egy listát, amiben bogarászhatok? :B Rémálmaimban jöjjön csak elő, hogy megveszem a 60ezres házat direkt azért, mert van benne alapból infra vevő és nem kell vacakolni külön adapterekkel, és ne ismerje fel :Y Remélem nem lesz evvel gond. Felvettem a kapcsolatot a Senerit nevű Antec forgalmazóval, és ott közöltek vele egy jó és egy rossz hírt. A jó, hogy van már Fusion 2, amiben távirányító is alapból van, és ha jól sejtem, egy nagyon profi Imon darab! A rossz, hogy beláthatatlan ideig nem szállítanak Fusionokat egyáltalán hazánkba (azért még máshol is utána nézek).
    Igen, a HDD-n lesznek a tartalmak. Ha nem lesz hangkártya, akkor a fennmaradó összeget lehet, hogy egy halkabb HDD-re cserélném.. notisra nem gondolnék, mert állítólag jól meg van oldva a rezonancia-védelem a házban. A plusz videokártya sztem hasznos lehet HD filmeknél, illetve, ha esetleg vmi videokártya igényesebb alkalmazás befutna.. az új radeonok támogatják a HD filmeket.
    A témák között azért voltak jók :U

    Steam: marcias88

  • marcias

    őstag

    válasz beencee #1965 üzenetére

    A leginkább az mozgatja meg a fantáziámat, hogy pl meedio hogyan boldogulna egy Leadtek PVR3000-es tv-tunerrel? :U

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák