Új hozzászólás Aktív témák

  • Scalpel

    senior tag

    válasz fatpingvin #18 üzenetére

    De kérdezem én, az hogy az office telepítésével települ a teams és része a terméknek, akadályoztatva vagy-e, hogy telepíts és használj valami mást? Céges célra csak teamst használok, mert nincs választásom. De nem is akarnék mást használni, mert a sharepoint-windows-office-teams integráció engem, mint rabszolgát segít a minél hatékonyabb munkavégzésben. Nagy cégek meg egyedileg épített telepítőkből dolgoznak és azt tesznek bele, amit akarnak. Nyilván ha része az Office365-nek és integrált, akkor azt fogják használni (értem, hogy ez a kulcs és ez szúrja a szemét a többieknek, mert talán minimális felárral kapnak céges teams háttérszolgáltatást, de tény, hogy nem ismerem az árazást egy multi esetében). De ilyen alapon akkor az egész Office bundle, mint termék szűnjön meg, és egyedileg kelljen a Word-öt, excel-t, pp-t meg a többit megvásárolni és telepíteni. De akkor a LibreOffice/OpenOffice csomagot is szedjék szét! :P Tudom, úgy se tartana sokkal tovább a telepítése, mert még néhány plusz karakter kell a sudo apt-get install után vagy néhány plusz pipa a GUI-s csomagkezelőben. Én bundlet vennék windowsra akkor is, mert lusta vagyok. :DDD

    Edit: és nyilván a nagy cégek adminjának se tartana sokkal tovább a telepítés, miután megírta a scriptet windowsra, ami egyenként meghívja a telepítőket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák