Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Munkas

    aktív tag

    válasz Snoke #46988 üzenetére

    Coriolisba még nem regisztráltam. Korábban itt a #45036 tól beszélgetünk róla. Onnét kb. 10 hsz., hogy célszerű optimalizálni. Most nézem, hogy az akkor már kb. 3/4 éve készült. Gyorsabban telik az idő a valóságban, mint képzeltem.
    Annak idején rank-húzásra csináltam, nem is farmolásra, de végül mégis összeszedett 10-20 milliárd kerditet.
    Type-10-ból lelhet jót csinálni, mert a többinek nagyon aszimmetrikusan vannak a hardpointjaik. Már nem emlékszem, fél milliárd kreitből biztos kijön. De kell mérnökölni is, mert anélkül kinyírják. Az enyémen nem volt fighter, voltak viszont collector limpetek, hogy legalább egy kicsit szedjenek nyersanygokat is. Így nem volt teljesen ideális.
    Szerintem közben nehezedett a játék, mert fél éve simán darálta a kalózokat low site-on sérülés nélkül (sőt minimális felügyelt mellett még med site-on is bírta). Decemberben meg kétszer is meghalt reggelre. Ami ugyan nem nagy baj, mert a küldik megmaradnak, a biztosítási díj meg aprópénz. Ezért kicsit messzebb, a res.-től 5-6 km-re hagytam ott, és akkor már nem volt baj vele.

  • Peppo

    őstag

    válasz Snoke #46988 üzenetére

    Nem nekem szólt a kérés, de nem túl rég csináltam egy ilyet. Remekül elvan a low és normál res site-oknál. High már necces, haz res meg esélytelen, de küldetéseket farmolni teljesen jó a low res site is, úgyis a nagyobb pénz abban van, nem a vérdíjban.

    Tanács kb. annyi, hogy ki kell tapasztalni, a pöttyöket hogy érdemes állítani. Már nem emlékszem, hogy 3 0 3 volt vagy valami más. Ja és néha azért érdemes ránézni, mert a vadász egy idő után bebugol és nem csinál semmit. (Vagy kilövik, ez is megesik. :D )
    Kell némi olcsó rakomány a raktérbe, és mehet a buli. Ha útközben esetleg kiszed valaki SC-ből, az sem nagy gond, 1v1-re elég ez a build. (Vagy tovább tudsz ugrani, annyit bőven bír a pajzs.) Erős wingekkel viszont már vigyázni kell.

    Nyilván lehetne finomítani rajta, de igazából tette a dolgát, így nem vacakoltam vele sokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák