Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nosam

    aktív tag

    válasz duvi #1282 üzenetére

    Hát igen. Szóval nem biztos, hogy lesz ebből 2014Q4.

    Ami azt illeti, én már azokra az elérhetetlen grafikai opciókra is egyre kíváncsibb vagyok, "amit a mai gépek egyelőre nem bírnak majd el". Bár ahogy látom, még reflection sincs legalábbis én tükröződést nem láttam eddig semmin. Persze látva ezt a galaxy mapot kétségeim nincsenek afelől, hogy idővel tényleg lehetnek olyan grafikai opciók amelyek esetleg gépigényesek lesznek... De most jelen pillanatban gyakorlatilag még szundikál a gépem a játék futtatása közben, és egyébként a poligon számokból szerintem inkább az látszik, hogy széles közönséget céloztak meg. Viszont az effektek szerintem már most gyönyörűek ahogy egyébként az űr is nagyon szép, a solar flare is és az egyéb dolgok. Amúgy egyébként több vram-om van mint amennyit a jelenlegi béta recommended spec-hez összesen kértek, emellett még van 32 giga ramom is a legújabb I7-es proci mellett, szóval azzal sem hiszem, hogy gondom lenne a véglegesben, éppen azért várom annyira kíváncsian miféle elérhetetlen grafikai opcióval kell majd szembesülnöm. ;)

    Abban meg alapból biztos vagyok, hogy nekünk nem a full dev verziót mutogatják.

Új hozzászólás Aktív témák