Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #6918 üzenetére

    Hajókat mészárolni, ejnye, ez nem túl keresztényi magatartás, béke, testvérem, béke
    tisztulj meg, add el a fegyvereidet, és ebből a szerény összegből támogasd a CS.P.T.A.-t, persze kizárólag jótékony célokra.
    Amúgy én nem vettem észre, hogy kevesebben ID-znének ki, pedig egy ideje expert vagyok, és Asp-al sétálgatok én is.
    Egyenesen őrjítő, amikor épp utánavetem magam egy 70k-s bounty-val megáldott préda után, és ezek a kis sidewinderek, vagy eagle-k kiszednek, és ugrott a zsákmány.
    Ilyenkor legszívesebben nem lézerrel pörkölném meg, hanem leparkolnék, átszállnék, és a tulajdon botkormányával törném szilánkosra minden egyes csontját egymás után külön-külön, aztán begipszelném, és ha meggyógyult, akkor ugyanezt még egyszer.
    Amúgy tényleg nem értem, lehetne a program annyira intelligens, hogy ilyen kis szúnyogokat nem ugraszt rá egy lényegesen komolyabb vasra minden esély nélkül. Most komolyan, ha holnap a csillagközi tárgynyeremény sorsoláson nyernék egy federal battle cruisert(igen valószínű), akkor is ki fog szedegetni egy pajzs nélküli sidewinder?
    Csak be ne szoruljon a crusier szelepsapkájába az a kis gyökér(bár ahogy a képen az arányokat nézem, még lötyögne is benne)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák