Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz Peppo #42765 üzenetére

    Sziasztok!

    Tavaly ősszel jártam itt utoljára, totál elvesztettem a fonalat azóta, gondoltam visszatérnék néha-néha egy kis kalózvadászatra. Ezzel kapcsolatban annyi kérdésem lenne hogy ki lehet-e kerülni valamilyen mod-dal vagy játékopcióval esetleg az időkorlátot?
    Őszintén szólva ez volt az egyik nyomós oka a kilépésnek hogy pusholja az embert hogy minden nap leüljön a gép elé esténként és tolja a küldetést, különben lejár (gondolom mindenkinél megvan mire gondolok: na még vissza van 20 kalóz, akkor holnap este kötelező lesz belépni, ha kész vagy akkor vissza kell menned még az állomásra leadni a küldit mert különben bukod, ....).
    A másik ok hogy lecseréltem tavaly a GearVR-t egy Questre és hirtelen magával ragadott a 6DOF szabadsága, más játékok után néztem, de mostanában esténként nincs szabad helyem a nappaliban (többiek TV-znek) viszont gép elé le tudnék ülni
    Köszi!.

    @Peppo: nálunk a karantén óta minden pénteken fix program a C&C Generals haverokkal.

    Erről a fleet carrierről meg már szeptemberben szó volt, ezek szerint még csak most fog kijönni?

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák