Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz wollnerd #38284 üzenetére

    "Majdnem két óra alatt 12 milla?! :D Egyedül hozod ezt össze vagy nem? (Látom a MC tagokat)
    Én 2 óra alatt csak kb. 3,5-4 millát hozok össze"

    Egyedül játszom, de beültetem magam mellé a másik karakteremet, mert ugyan csinálni nem csinál semmit, de hoz egy + PIP-et a hajónak, ami nagy előny(bár jelen esetben pont nem, mert az első pár percben kifagyott a laptop, amin futott, így emiatt ugrott a +pötty is)
    Amúgy a linked nekem nem műxik.
    Ami pedig a 12 millát illeti, az nem az én érdemem. Ez pusztán attól függ, hogy mit dob a gép. Hát itt most kijött a jackpot, A 17-edik után már nem is számoltam a kondákat. Átlagban egy 40-60 perces körben nekem sem jön össze több úgy kb 3-4, vagy valamivel jobb esetben 6 Misikénél, itt meg a bounty 90%-a egy igen sűrű 50 perc alatt folyt be, a többi idő inkább csak ki-be lépkedéssel, meg téblábolással telt.

    cinemazealot - "Fényképet kérünk a kiragasztott poszterről!"

    Először ide tettem, de az interior designer-em lebeszélt róla, mert szerinte a medaaansze(medence) miatt túl nagy a nedvességtartalom

    ezért átraktam ide.

    :)

    Cooper911 - "Természetesen, mindenkinek külön, borítékban elküldve(kérjük). Köszönjük"

    Természetesen mindenkinek küldöm a borítékot ... amint én is mindenkitől megkapom a megfelelő borítékot, vagy ha gondoljátok, küldhetitek egyből üvegben is :)

    gentlelynx - "Kikkkérem magamnak! Tegnap több mint 170 patiszont pukkantottam szét és(csak) ~1,7M "kaszáltam"

    Hja kérem, egy Fed bugris nem zöldségekre vadászik a konyhakertben, hanem vadhúsra a rengetegben!
    Őőő .. hát legalábbis így szól a kocsmában nagy hangon előadott verzió, igazából persze úgy is mindenki tudja, hogy a "vad" a sarki hentestől származik :B

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák