Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz duvi #37627 üzenetére

    Ott álltam előtte kb. 25 méterre a normál térben perceken át, de meg se mukkant. Vagy nagyon halkan motyogta, hogy megvan az infó, vagy nem mondott semmit, én viszont kellően zöldfülű voltam ahhoz, hogy gyorsan megnézzem, frissült-e a rendszer térkép. Végül visszamentem az ismert állomásra, vettem egy discovery scanner-t, kidokkoltam, elsütöttem, és akkor már látható volt több bolygó, több holdja is, és még a Moore Works is.

    Igaz, a segély munkások már tegnap éjjel faképnél hagytak, de azért gondoltam, ellátogatok oda, ha már ennyit szívtam vele. Beállítottam célállomásnak, SC, majd mikor odaértem a bolygóhoz, örömködve tapasztalom, hogy az árnyékos oldalon van... hát persze, hogy megint koromsötétben kell leszállnom a felszínre. :W

    Mindegy, vegyünk egy kunkort, elkezdtem ereszkedni, kiléptem SC-ből, átváltottam sikló üzemmódba, abból is kiléptem, alattam végtelen feketeség, de nem baj, van műhorizont, a Moore Works célkeresztje is ott van előttem... ami egyszer csak átvált szaggatottra... O-oh... :Y BUMM, "Shield offline", hull 95% Ezek egy gödörben építkeztek?!? :W

    Végül pár kör után tyúklépésben, de kb. függőleges irányból tudtam megközelíteni ezt a f0$talicska lepratelepet, ahol rögtön le is adtam a gépet a helyi karosszéria lakatoshoz. Valaki tud valami búfelejtőt ajánlani a helyi kantinból? :(((

    Imádom ezt a játékot!!! :))

Új hozzászólás Aktív témák