Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #14471 üzenetére

    "Nézted akkor a postádat? A előléptetéssel járó csinnadrattát levélben kapjuk meg"
    -
    Néztem én, és ha csak nem az a sárga színű üdvözlőlap számít gratulációnak, amin egyúttal arra is megkértek, hogy fizessem be azt a 14.629 Ft villanyszámlát, akkor nem kaptam "csinnadrattát". Ja, de, mert küldtek még egyet egyet a telefonszámlával is....jobban meggondolva ezek állandóan gratulálnak nekem :U
    -
    "csak azért nem Elite, mert újra kezdtem"
    -
    Mint már mondottuk, ez átlátszó kifogásnak minősül, egy igazi Fed szájhős ha újra is kezdi, másnap már megint elite lesz(mert megint kimegy a bolhapiacra, és megint vesz a kis kínaitól egy újabb elite címet. És ne gyere olyan együgyű szöveggel, hogy az ilyesmit a harcmezőn kell kiérdemelni, mert ez csak valami avítt birodalmi felfogás) :) :) :)
    -
    -
    Sylc - "Mellesleg T9 vs Sidewinder pvp-re meg mindig varom a setupodat, 2 het mulvara beszeltuk meg"
    -
    Jól értem, mi megbeszéltünk valami párbajt? Most már tényleg le kéne jönnöm az onion head-ról, mert kicsit beszívok, és máris kihívom a fél thargoid flottát(még az kéne, hogy elfogadják a kihívást)
    Mindenesetre ott leszek!....izé.....majd ne lepődj meg, néhány spoilert felszereltem a Sidewinderre, mert adok az esztétikára, és egyesek szerint a gép kicsit hasonlít a Pythonra, de ez ne tévesszen majd meg... :N

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák