Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz WestBam #49677 üzenetére

    Én sem 100 $ -ért kaptam meg. A Nitecore alapból 20 % -kal olcsóbban indít nálam. Már megkérdezték, nem szeretném -e esetleg forgalmazni a terméküket. :DDD

    Az Armytek nálam már egyszer bepróbálkozott, XML ledet akartak rám sózni XPL helyett. Utána viszont, hogy 50 - 60 % -os árkedvezményt kaptam, és eddig minden lámpájuk nyomott áron érkezett, lényegében nem tudtam nemet mondani az ajánlatukra. :DDD

    Más.

    Bicajos lámpás történelem FBLLMAG:

    2011 előtt - Halogén, Xenon izzós bicajlámpákat használtam.
    2011 - MagLite XL200 + MINI MAG AA PRO+ > szerelékkel
    2012 - MagLite + Led Lenser M7.2
    2015 - Könnyű terepre > Fenix EA21 + Led Lenser M7.2
    Nehezebb terepen > Fenix EA21 + Led Lenser M7.2 + LL TT + LL T2

    Egyre kevesebb időm van mostanában bicajozásra, de ha kell, akad pár lámpám, és valószínűleg, öcsköstől visszakérném arra az időre a Nitecore BR35 -öst is. Egymás felett a 2 led, az alsó kicsit lefele döntve, felette fehér visszaverő felület. Biztos, hogy a szembejövő sincs elvakítva, míg az a fény is az aszfaltot világítja meg, ami normális körülmények között az "égre" világítana. A CITY módban az alsó jobban szóró led fényerejét lehet kapcsolgatni, a nagyobb távra világító felsőt lehet aktiválni TURBO fokozaton (1000 lm) (M kapcsolóval), hogy jobban lássak, de ez 3 mp után automatikusan lekapcsol. A ROAD módban külön lehet kapcsolgatni a nagyobb távú és a "tompított" szórt fényű ledet (az M kapcsolóval lehet kapcsolni a 2 led között). A TRAIL módban párhuzamosan, mind a 2 led együtt váltja a fokozatokat. A + / - kapcsolóval felfelé erősítve, és lefelé gyengítve, is lehet fokozatot váltani. Hátralévő üzemidő kijelzés, világító gombok, kivezetett oldalsó gomb. Az 1 led használatával, 300 lm -nal, 8 óra feletti üzemidő elérhető. A 2 led párhuzamosan, együtt, 1000 lm folyamatos fényáram leadására képes, 2 és fél órán keresztül, egyenletes, nem csökkenő, állandó fényerőn. Az alsó led kb úgy szórja a fényt mint a Nitecore TIP fölé tett fehér papírral, csak hát akár 800 lm -nal. A távolsági ledje pedig a Convoy S2+ (XM-L2) vetítési képére hasonlít, csak ez 1000 lm -ra képes. Azért 40 m hosszan, 20 m szélesen, meg lehet rendesen világítani vele az utat, TURBO használata nélkül is.

    A KRESZ szerint, 150 m távról láthatónak kell lennie a kerékpárnak, mint elölről, mint hátulról.

    Találtam kerékpár láthatóságról cikket. Egy másik látni és látszani cikk. ;)

Új hozzászólás Aktív témák