Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz gyapo11 #40505 üzenetére

    Számla nélkül nem áfáznak. Kell PayPal fizetésről screenshot, vagy banki, vagy akármi de maguktól nem találnak ki árat. Annak meg nem fognak utána nézni hogy te most kuponozva vetted a lámpát. Ezek azért ilyen összeesküvés elméletek. :U

    Annyi történik ilyenkor hogy több mint valószínű a súly miatt akadt fent a rostán, kiküldenek egy Postai értesítőt a csomagon található címre, és akkor bekérik az adatokat, ők hozzáadják a 3000ft vámkezelési költséget, illetve a 27% áfát azt csókolom. Ők semminek nem néznek utána az eladónál.

    iPhone 13 Pro Max

  • balazs1956

    senior tag

    válasz gyapo11 #40505 üzenetére

    Én végig követtem az útját, és naponta hívtam a posta nyomkövető szolgálatát. Már másfél héttel korábban tudtam, hogy kiszedték, csak vártam még egy hetet, hátha.
    Hátha nem volt, és hogy gyorsítsak a dolgon (a telefonhölgy tanácsára), egyik éjjel összeszedtem a dolgokat és beküldtem. (rendelés visszaigazolása, Paypal számla) Képernyőfotót nem kértek, de a megjegyzésben leírtam, hogy akcióban vettem.
    Másnap reggel kaptam az sms-t, hogy fennforgás van.De addigra már mindent elküldtem.
    Aztán hat napig küzdöttem velük: hol nem találták, hol nem tudtak bemenni a maradékraktárba, hol éppen kézbesítőnél volt.Szerdán végre kézhez kaptam. Ma, csütörtökön egy tértivevényt, hogy elfogták, és intézzem a vámot, plusz egy értesítést, hogy menjek el érte, megérkezett...
    Ezzel szemben az elmúlt két hétben amióta beteg a postásunk csak regisztrált küldeményt kaptam.
    Lehet, hogy ezentúl mindenre kérek TN számot. igaz, pl a tegnap rendelt 1,69 $-os mágnesek reges küldése + 2 $ fölött volt.

Új hozzászólás Aktív témák