Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    válasz bedvóter #73110 üzenetére

    Nem tudom miért kell ez ide, én csak hasonlatnak írtam de akkor tessék:

    :DDD Akkor egészségedre!
    De ha már mennyivel előbb érsz oda, ha 350km-et nézzük és végig pálya lenne és nem kéne sose lassítani akkor 100-al 3,5 óra, 130-al pedig 2 óra 41 perc tehát 19 perc a különbség, de köztudott hogy mindig van valami ordenéré hülye barom aki 100-110-el kijön eléd a belsőbe, mert nem is használja a tükröt!!! A kamionosokról meg nem is beszélve...

    De én ebbe beleállok, mert akkora agyatlanság amit írsz hogy abszolút helytelen, az olyanoknak akkor mint te NEM VALÓ a pálya, miért fizetsz érte??? 90-el mehetsz sima utakon is INGYEN, hagyd a csudába, és az olyanoknak mint én, aki halad, meg engedd meg hogy úgy menjen ahogy akar, abszolút nem vezettem még sokat, de azt a 400-500e km-t amit eddig megtettem balesetmentesen sosem arról szólt hogy lassan mentem!!!
    Azt meghagyom az olyanoknak mint TE.
    Én éves pályadíjat fizetek, nem fogok totymorogni mert vannak félősök és fososok!
    A majd rájövök meg stb szövegen csak sírva nevetek, egy vicc! :C :))
    "Oszt" menjél te lassan, hihetetlen... lámpás topik, kapcsoljál már ember, csak hasonlat volt! De te simán beleálltál, mert te vagy az egyik ilyen totymorgós fosos lassan menős az úton, szomorú... :(

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Új hozzászólás Aktív témák