Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    UTorch H09
    Pár napja aktívan használom és azt mondom, hogy nem szabad megvenni. Amik előjöttek a használat során kellemetlenségek:
    - végig kell kattogtatni az összes fokozatot a kikapcsoláshoz -> sok ideig tart
    - a hővédelem ha bekapcsolt akkor elég hangos sípolásba kezd a driver, ami a többi fokozat használatakor megmarad, max. a frekvenciája változik -> furán néznek rád az emberek és idegesít a dolog
    - zsebben első hordós napon (EDC) 5x kapcsolt be, nyilván a legmagasabb fokozatban. -> ismét fura nézés, mivel világít a zsebed, ráadásul elég meleg is. Ilyenre nem is emlékszem mikor volt utoljára példa, minden lámpát zárás nélkül vágok zsebre és minden nap van velem valami. Az elmúlt 1 hónapban biztosan nem kapcsolt be egyszer sem semmi a zsebemben.
    - még nem tudtam megfogalmazni mi pontosan a bajom vele, de a színhőmérsékletével sincs valami rendben. Mintha lenne valami rusnya lilás árnyalata is, de a szín alapvetően rendben van.
    - mágnes lehetne erősebb, csak ha nagyobb felületen fekszik fel a talp akkor tartja meg a saját tömegét -> nem mindenhová tudtam feltapasztani
    + könnyű -> könnyű
    + tetszik a gomb alatti töltöttség visszajelzés -> hasznos is, jól is néz ki
    + a hotspot szép méretes, nekem a vetítési képe nagyon bejön, hasonló mint a Nitecore HC30 -> jól használható és picit magasabb a hatótáv

    Egyelőre nagyobb csalódás, mint számítottam rá :O

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák