Új hozzászólás Aktív témák

  • beginnerguy

    tag

    Skilhunt H03 megjött (neutral white), végre volt időm elmenni érte a postára. Össze lett rakva a fejpánt (édes jó istenem mit össze nem szenvedtem vele...), ki lett próbálva beltéren (annyira pici, hogy nem is hiszem el). Módkiosztás nekem elsőre világos lett, pedig sosem volt on/off lámpánál bonyolultabb a kezemben. Egyszerűen baromi jó fénye van... Már medium-on kisüti a szemem, nemhogy high-on vagy turbo-n... Köszönöm az ajánlást és a segítséget/hozzászólásokat mindenkinek, nemsokára túrákon is tesztelve lesz. Még úton van egy 6x-es s2+, mint zseblámpa a fejlámpa mellé. Ha nem jön be, eladom/elajándékozom és lecserélem imalent dm21t-re, eagle eye x2r-re vagy zanflare f1-re. Akkut a nyíregyi forrásból szereztem, 1000 Ft-osat (nem bontottat), 3332 mAh volt a legkisebb (3362 a legtöbb) amit mértem 5 akkuból (3500 mAh névleges). Több, mint elégedett vagyok :)

    Apropó: ti akkukat hol/hogy szoktatok tárolni? Kezdenek elszaporodni itthon... Illetve ha többet visztek pl többnapos túrára, akkor miben viszitek (azon belül, hogy valószínűleg egy hátizsákban)? Találtam gearbesten tartót, de pl egy review-ban azt írta valaki, hogy 5 db-ból 3 tönkre is ment 2 nap alatt a táskájában, gondolom mert olyan vékony anyagból van.

Új hozzászólás Aktív témák