Új hozzászólás Aktív témák

  • beginnerguy

    tag

    válasz Tony21 #41110 üzenetére

    Igen, én is úgy érzem. Legrosszabb esetben édesapámnak ajándékozom :)

    @Anubis_9: most 26 $-ért lehet venni (nem néztem meg még működik-e) kód: bilakosD50 -- nem az én kódom, szóval nem nyerek rajta semmit. Ha jól láttam a ref/aff linkek tiltottak csak, a kódok nem, ugye?

    @BBéci: persze, ha azt nézem, hogy mennyi mindennel tud többet és csak egy kicsit nagyobb, akkor OK, de az árát figyelembe véve már elgondolkozom, hogy nem elég-e egy kevésebb tudású feleannyiért :) Én jelenleg16 $-ért tudom venni, sajnos amikor 10-13 $ között volt, akkor még nem olvastam a fórumot :D

    @vince: igen, a holdfény üzemmód az egyik, amiért tetszik, a másik a töltés. Így ha mindkettőt viszem, akkor végső esetben ebben tudom tölteni az akksit és átrakni a H03-ba :DD

    @MittuDomain_: jól behúztad mindkettőt :D a tokot megnéztem képeken, már értem miért nem szeretik... a zip-zár hamarabb véget ér, mint az anyag, így gondolom nehéz belepasszírozni, de biztosan nyúlik az (vagy szakad :D)

    @kner: igen, olvastam az összes ds21-es hozzászólásodat a fórumban :) Nekem is nagyon megtetszett (ennek hatására is), de sajnos használtat sem találtam...

    Én úgy tudom, hogy az F1 nem nagyon lesz mostanában olcsóbb, legalábbis a srác aki ezeket az akciókat kéri, azt írta. Persze simán lehet, hogy nem lesz igaza.

Új hozzászólás Aktív témák