Új hozzászólás Aktív témák

  • oldmannn

    csendes tag

    Sziasztok!

    segítségeteket szeretném kérni:

    Augusztusban alaposan átolvastam ezt a fórumot és egy Nitenumen NE01 lámpa +
    NCR18650B védett akku + LiitoKala töltő mellett döntöttem, a Gearbest-ről.

    Karácsonyi ajándék volt, addig elő sem vettem. De sajnos nem működik megfelelően, kontakthibás. Néha bekapcsol, néha nem, néha töredék fényerővel világít. A gomb belsejében van egy halvány kék LED, az legtöbbször halványan világít? Ha a hátuljával rácsapok pl. az asztalra a bekapcsolt lámpával (nem kell túl erősen), egyből elindul, de a rázkódástól viszonlyag hamar kialszik. Ha még egyet rácsapok, megint megy, stb...

    Jeleztem az ügyfélszolgálatnak, de mivel túlléptem a 45 napos időt, lepattintottak egy 5 USD visszatérítési ajánlattal. Kicsit tanácstalan vagyok. Mit javasoltok? Tapasztalt valaki hasonlót? Van valami tipikus meghibásodási pontja ezeknek a lámpáknak? Esetleg megjavítja ezt valaki Bp környékén? Érdemes egyáltalán egy 20 USD eszközt javítani, vagy fogadjam el az 5 USD-t és rendeljek egy Convoy S2-t és sz@rj@m le a többit? Vagy küldjem vissza saját pénzen javításra? Közületek esetleg valaki javít ilyent?

    Köszönöm előre is segítő hozzászólásaitokat!

    Üdv
    Csaba

    Csaba

Új hozzászólás Aktív témák