Új hozzászólás Aktív témák

  • CHAKITO

    csendes tag

    válasz macikos #1538 üzenetére

    Köszi a vigasztalást,kedves vagy! Először is leszögezném,hogy nekem eddig a maglite 3D,5D volt a legjobb lámpám,tehát ezekkel az új ledes lámpákkal nincs tapasztalatom. Emiatt aztán viszonyítani is csak a maglite-hoz tudok... Ahogy az sejthető,nagy különbség van az említett lámpák és az SR91 között. Ezt elsősorban a fényerőre értem,bár sajnos csak holnap fogom tudni olyan helyen kipróbálni,ahol nagy távolságokon lehet használni. Azért ez az óriási különbség a kertben világítva is megmutatkozik... Ami még nagyon tetszik a lámpában,az a kidolgozás minősége,az anyagok,amelyekből összeáll ez a kis csodalámpa :) Hogy "szépen" fogalmazzak: Qrva jó érzés kézbe fogni egy ilyen minőségi kidolgozású lámpát. Ennek is megvan a tömege,ami kellően komoly,de nem túl nehéz (mint az ólom-ozmium HID lámpának :DD ) Szóval nagyon-nagyon tetszik,eddig tényleg maximálisan meg vagyok vele elégedve. Tényleg azt kaptam,amit vártam,eddig semmi negatívum. A fényéről holnap este már több fogalmam lesz és akkor azt is megírom majd,ha újra sz.gép előtt leszek. Röviden ennyit

Új hozzászólás Aktív témák