Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz ludsimon #13095 üzenetére

    Nekem volt régen 808 asom P7 es leddel, és *urva jó volt, százszor jobb volt mint a mostani 808 asom T6 ossal, most megtuningoltam egy szóró lencsével, mert eddig használni nem lehetett a spot fénye meg a fényérzékeny szemem miatt (beszűkült az íriszem a spot fény miatt, és nem láttam annyit se mint egy 10 éves cateye lámpával, majdnem elütöttem egy sünt egyszer..) nah és az a P7 es is 4 féle visszajelzést tudott és 5 módot, utána vettem egy másik P7 est, és annak már nem volt olyan fényereje.. nem is értettem.. aztán mind a kettőt ellopták..
    Most a T6 os elvileg legújabb 808 asom van, USA-ból rendelve, mert csak ott találtam high medium low funkciókkal (aminek mondjuk megint semmi értelme, mert a low annyira gyenge hogy sosem használom.. pedig a régi P7 es még ott is használható fényerőt adott) meg 4 féle akku visszajelzéssel. Plusz vettem hozzá a már említett lencsét, most tök jól terít, viszont nem világít elég messzire.. szóval még mindig elégedetlen vagyok... és vissza sírom a régi p7 est amit bringával együtt nyúltak le..

    Találtam egy ilyet: RUSTU D35 5 x Cree XM-L T6 3460lm 3-Mode Cool White Light Bicycle Headlamp - Black (6 x 18650)
    A DX nek a keresője ki sem adja, csak a felajánlott dolgok közt bukkantam rá.
    Szerintetek ez milyen lehet?
    Azt nem írja hogy hány színnel jelzi vissza az akku-t.. pedig arra kíváncsi lennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák