Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vorontsov

    tag

    Sziasztok elektromos bicikli/motoromba cseréltem új akkumlátort és a teljesítménye nem jó neki.
    A feltöltési ideje 8 óra és körötte,amikor a gépet megvásároltam akkor volt 6-7-óra.
    A hatótávolsága pedig 20Km-a 30Km-helyett.
    A bicikli/motor hibát kizárnám egyből,mivel az akkumlátort kiszedett állapotban töltöm mindig,semmi nincsen rácsatlakoztatva ami hibát okozhatna.
    Maradt
    -a töltő
    -az akkumlátor burkolat biztosítékkal és csatlakozókkal,
    -a harmadik verzió az új akkumlátoroknál 1-2 selejt is előfordulhat.
    Tervezem a akkutöltő és burkolat/csatlakozó feszültség mérését stb...
    -majd az akkumlátorét feszültségmérést.
    Ezek az ötleteim vannak valakinek ötlete,javaslata.
    3DB akkumlátor van benne.
    36V12Ah sorbakötve....
    dátum rajta az akksin 2022.02.23.
    Köszi ha segít valaki.

  • Vorontsov

    tag

    Sziasztok ezt mit jelent, most vettem?
    Lyukas a másikból folyik valami talán a sav vagy ki tudja mi,kinyitás után tapasztaltam?
    Valaki ötlet vissza kéne küldenem,előzőek nem voltak ilyenek sőt a használtak sem?
    Ólomsav akkumlátor elektromos motorba.
    12.8V volt amikor a dobozból kivettem/per darab.feltettem töltőre.
    A töltőm zöldre váltott:
    13.6.
    13.4
    13.5
    együtt:40.5V.
    Mentem a cseresznye fa körül.
    13.2V mind a három
    együtt:39.6-8V.
    Feltettem töltőre ismét és elkezdett tölteni 20 perce folyamatosan,igaz ha mentem vele 10 métert.
    Úgy is lehet tölteni olvastam a régen használt akkumlátoroknál segíthet töltés szünet töltés ill 5 feltöltés után érik el teljes kapacitásukat.
    Kisütés nem tudom kell-e neki,valahol olvastam valami 20órásról akkuforrás:
    [link]
    Tud-e valaki segíteni mi tévő legyek?
    A Bolt beszélt a gyártóval a lyuk gyártási folyamat eredménye stb....ha akarom küldjem vissza.
    Félek elmennék dolgozni és 2Km után lehetne betolni meg haza nem lenne jó,ill ha felrobbanna.
    Köszi ha segít valaki.

    [ Szerkesztve ]

  • Vorontsov

    tag

    válasz biker #3222 üzenetére

    Vettem egy új akkumlátort,de én még nem találkoztam olyan akkumlátorral aminek a furata lyukas lenne,2emberrel beszéltem ők azt mondták nem gáz.
    Nem tudtam hova tenni a dolgot ezért felhívtam az eladót mit tud róla....
    Ott a boltban belenézett a dobozba és mindegyik lyukas...felhívta a gyártót aki azt mondta neki előfordalnak ilyen akkumlátorok a gyártási technológiából kifolyólag.
    2Óra elteltével feltöltött,megkerültem a cseresznyefát ismét 2 órát töltött.
    Régi akkumlátornál ebben az esetben 2 percet tölt és átvált zöldre mivel energiát nem vettem ki belőle nincs mit tölteni, de ez tölt 2 órát utánna lesz zöld a töltő.
    Ki is vágta az eladó magát nincsen neki másik csere akkumlátora.stb...
    6. hely volt ahonnét rendeltem....
    14Ah 12V
    ciklikus akkumulátor (pl.
    elektromos kerékpárhoz)
    zsákfuratos (megbontott
    kartonból)
    Beszéljem meg a nővérem barátjával vagy küldjem vissza és utalja vissza a pénzt.
    Nem vagyok hozzá értő de szerintem is selejtet adtak el...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák