Új hozzászólás Aktív témák

  • Ck.

    addikt

    válasz axioma #619 üzenetére

    Nagyon sajnálom, teljesen átérzem a helyzetet. Remélem mielőbb megoldódik. Én a mai napig nem tudtam ennyi hét távlatából sem túl tenni magam a történteken, valamint márkaszerviz ide vagy oda, nem vagyok 100%-ig elégedett a javítással sem, ami az illesztési hézagok szimmetriáját illeti. Átvételkor is megjegyeztem, majd megnézték és mondták, hogy minden érintett elem körbe lett mérve és a gyártó által előírt tolerancia határon belül van. Valószínű lesz még egy köröm vissza.

    Tegnap voltunk tesztvezetni Nissan Leafet és Zoet is, a Leaf kiesett elég gyorsan, hosszában nem állítható a kormány, páromnak nem volt túl kényelmes és a belsejét is túl komornak találta. Viszont a Zoe nagyon tetszett neki, egyelőre ő a befutó, de még gondolkodunk picit rajta.
    Az igaz, hogy a 22 kWh-s Zoek közül a megegyező kapacitás ellenére e a 2015 július utániak nagyobb hatótávval rendelkeznek?
    Tegnap egy 2013 év végi modellt tesztvezettünk, Renault márkakereskedésben, nagyon ajánlgatták, tulajdonképp egy volt bemutatótermi autó, mindössze 800!!!! (Nyolcszáz) km van benne, árban is nagyon jó, csak kérdés hogy ez hogy nem volt használva inkább előny-e vagy hátrány, valamint ha tényleg volt változás 2015-ben, akkor mennyivel lennénk hátrányban a 2013-assal. A kilométer nagyon csábító, tényleg szinte új az autó kívül-belül, valószínű nem találnánk még egy ilyen alacsony futással rendelkezőt, 1 év Renault garancia ami bővíthető, valamint 2 év ingyenes szerviz.
    Van még hasonló árban egy 2016-os, de abban 60 ezer km van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák