Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #3271 üzenetére

    egy haverral aki nem játszik beszélgettünk. Valahogy feljött hogy miért csinálsz valamit ebben a játékban és azt mondtam hogy csak azért mert ott van. (van ez a hegymászós miért mászta meg a hegyet mert ott volt) de egy idő után tényleg elgondolkoztam én is hogy minek megyek be az x-edik katakombába....

    Bár mondom én is megváltoztam a játékokhoz való hozzáállásom.

    Ds3 és Bb alatt délben hazamentem melóból hogy megpróbáljak egy boss fightot Most itt van Malenia vagy a elden beast két napja el se indítottam a játékot.

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Yodamest

    veterán

    válasz Bad Pritt #3271 üzenetére

    "Lehet, hogy számára a DS2 egy fasza játék, a többi még faszább"

    Miért érzem úgy, hogy jelen esetben nem erről van szó. Szimplán azt akarta kifejezni, hogy egy hulladék... szerintem. Meg azért tényleg, egy DS2 mögé ne tegyük már.... pont erről beszéltem korábban, objektív értékrend.

    A többi kapcsán: persze ha így szétszedünk mindent igen-nem, tetszik-nem tetszik adott design döntés, akkor sok helyen bele lehet kötni, de mindenbe sok helyen bele lehet kötni amit elemezni kezdünk. Mégis valahogy azért csak van egy összkép, ami több mint az egyes kiragadott részek külön külön szemlélve. A zene részt teljesen adom, nem emlékszem Abyss Watchers szintű boss muzsikára, de tegyük hozzá mondjuk a BB-ből sem tudnék most mondani olyan bosst aminek emlékeznék a zenéjére, (biztos van aki igen) szóval nálam ez nem egy meghatározó szempont.

    Optimalizáció, lehet valakinél még mindig rossz, elhiszem, hogy 1.3 előtt amúgy is rossz volt, de én most amit tapasztalok, hogy tükörsimán fut a gém, semmi reccenés nincs, abszolút hibátlan. Én már így kezdtem el, eleve 1.3 kint volt mire megvettem. (jó bika gépem is van teszem hozzá, de részemről ez a tapasztalat)

    "Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy elég nehéz úgy érvelni, hogy nem tapasztaltad még meg, amit pl. én kifogásolok a játékkal kapcsolatban"

    Hát dolgozom az ügyön hidd el :DDD tegynap is haladgattam, voltam már Volcano Manorban is, de megállapítottam, hogy kicsit erős így átmentem Caelidbe. Jelenleg éppen ott tartok, hogy az egyik Caelid dungeon végén a dupla tűzöpő varázsoló macska szobrokat kéne levernem, de baromi nehéz.... legalábbis meeleként mert elképesztő kicsi időablakom van úgy megütni valamelyiket, hogy mindkettő vagy legalább az egyik ne verjen rám egy hatalmasat. Lehet ma átrakom magam mágusra és megnézem úgy, elvileg sokkal könnyebb lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák