Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Weeman1 #7946 üzenetére

    Hajrá!
    Szintén zenész (full kezdő vagyok soulsborn vonalon), a játékban kicsit előrébb járva (79-es szint).

    A játék nehézsége elég ingadozó. Éppen most nyomtam le első próbálkozásra egy remembrance-t is adó bosst (egy szarvas-szellem volt, amire, amikor gyógyulni kezdett harc közben, mondtam ugyan egy ízeset, de végül odafigyelve, türelmesen sikerült levadászni. Ráadásul summon nélkül, mert eldöntöttem, hogy - hacsak a történet/sztori nem indokolja másképpen - mostantól mindig így futok neki a dolgoknak, és ha nagyon nem megy, legfeljebb akkor idézem be a kis gyógyegér demihuman bandámat). Ugyanakkor azon a területen volt pl. egy (nem boss) vörös farkas (egy korábbi miniboss közönséges verziója), ami kétszer simán elp*csázott, és harmadszorra ugyan lement, de szidtam végig mint a bokrot.
    Most meg egy Crucible Knight előtt léptem ki (Siofra Aqueduct eleje). Azoktól fosok, de rendesen :DDD , amolyan mumusok nálam, úgyhogy ma már - így késő este, fáradtan - nem akartam idegelni magam vele. Liurniában amúgy is összefutottam ma egy Godskin Noble nevű figurával is, aki úgy az ötödik próbálkozásomra ment le. Az elsőnél csak lestem, hogy miket tud, majd a második kísérlettől már mindig le tudtam vinni a hp-ját legalább a harmadáig, de valamivel rendre kicseszett velem. Volt, hogy full hp-val a hídról (aminek egyébként van korlátja!) repültem egy szép ívben a halálra, amikor berengette előttem a hájas belét :D :O . (De azt is megtanultam, hogy gyorsabban tud gurulni, mint ahogy én Torrenttel vágtatok. Mondjuk a manőverezés nem erőssége szerencsére.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák