Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz darál0w #10081 üzenetére

    Ne is mond...nekem is volt egy ilyen esetem. Még régen melóztam egy éjelnappali kis közértben éjszaka. Egyedül voltam mindig.
    Persze tömtem magam mindennel :D

    Volt hogy hozott a főnök, valami speckó konzerves lazacfilét citromkarikával (geci drága volt).
    Na mondom ezt bekóstolom...úgy is lett. Nem mondom, hogy rossz íze volt de ízleni sem ízlett annyira. Olyan kesernyés volt...szeritem a citromkarikától, amit gyárilag beletettek.

    Már reggel műszakváltáskor rosszul voltam, mint a dög. Rendesen remegtek a lábaim, alig bírtam hazamenni.
    Én úgy okádtam egész nap attól a sz@rtól, mint a lakodalmas kutya. :B Még a jövő hét is kijött belőlem :D
    2 napig enni sem tudtam. Olyan ételmérgezést kaptam, szerintem, mint a huzat.

    Amikor legközelebb mentem melózni, akkor az összes ilyen halat bekukáztam, pedig nem volt lejárva, de nem hagytam, hogy más is így járjon. A góré észre sem vette, hogy az összes eltünt egy éjszaka alatt :D

    No de azért én még most is karmolom a konzerves halat.

    Szerk...
    Én a narancsos vodkával vagyok így, mint te. Egy rendőrségi bulin renttenetesen lerészegedtem ettől a kevert cucctól. Pedig azt hiszem Royal vodkát kevertünk 100%-os narancsal 50-50%. Szóval kemény dózist mixeltünk ;]
    Emlékszem, hogy az utolsó metróval mentünk vissza a rendőr suliba (Kerepesi út)...én 2 metrókocsit is telelocsoltam. Olyan rosszul voltam másnap, azt hittem meghalok.

    Azóta nyema Vodka...ránézni nem bírok :D Még néha a sima narancslé is eszembejuttatja a dolgot :B

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák