Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz miqlas #11 üzenetére

    Miből gondolod, hogy neked jó lesz?

    Azért gondolom, hogy nem lesz ez jó, mert kevesebb nagy játékos marad a piacon, ami előbb-utóbb torzulásokhoz vezet, amit mi userek szívunk meg végül.

    Hogy prót is mondjak, azt azért nem bánnám, hogy az MS konzolja is sikeres lenne. Ebből csak mi userek profitálnánk.

    Az MS vélelmezhetően ezért nem sikeres a konzolos világban: [simon sinek: the infinite game - microsoft versus apple]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • Rage47

    veterán

    válasz miqlas #3 üzenetére

    Viccen kívül én már várom, hogy xCloudon Diablo 4-ezhessek.

  • nubreed

    veterán

    válasz miqlas #20 üzenetére

    a kivételt a most megjelent Diablo 4 jelenti.

    Szigorúan csak magán vélemény és senkitől nem szeretném elvitatni ha élvezi a D4 -et továbbra is, tegye csak bátran, de számomra a D4 meghalt, unalmas, nulla motivációt adó, grind feszt. a semmiért, igazi end game nélkül, jelenlegi formájában az egész játék szerintem. Így utólag sajnálom már azt is, hogy megvettem day 1 a cuccot. A sztori még úgy ahogy életben tartotta a lelkesedésemet, koránt sem kimagasló a sztorija, most is csak középszerű legjobb esetben is, de mindenesetre jobb mint a Diablo 3 sztorija volt. Nevetségesek a dropok, az, hogy mondjuk a jelenlegi szintemnél van úgy, hogy tízen valahány szinttel kissebb cuccot használok mert azóta nem esett semmi ami kiválthatná. Mindezt napi sok óra játékkal. Pedig csinálok mindent, helltide, NM dungeon -ok, tree of whispers, akármi. Vicc az egész. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy új szezon=új karakter ha ki akarod élvezni az új szezon összes tartalmát. Akkor mi a francnak öltem bele 100+ vagy még több órát a már most is meglévő karimba? Na mindegy hagyjuk is...

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • buherton

    őstag

    válasz miqlas #20 üzenetére

    Az 1-essel egyetértek, még ha nekem PS-em van otthon. Kell a verseny, hogy jó tartalmak legyenek.

    A 2-est megoldja a piac.

    A 3-ashoz csak inkább kommentem van, hogy az nem jó, ha valaki monopolhelyzetbe kerül, mert nem lesz rest azzal visszaélni.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • Wesder

    félisten

    válasz miqlas #20 üzenetére

    Ha megszáradt a tinta majd bekerül.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz miqlas #20 üzenetére

    Na igen. -> "3. amióta az eszemet tudom M$ drukker vagyok :R"
    Most olvastam ipon cikket Török úr tollából (kettőt), és lesír róla, hogy az a korosztály, aki xbox goldon nőtt fel, zöldlcsenés szemüveget hord, és még csak képen sem látott PS UI-t.

    Van az a mondás, hogy "szarba csap és arannyá válik" , na ez a M$ esetében fordítva szokott lenni: aranyhoz ér és fossá válik
    W7 óta megy a lejtmenet OPrendszer szinten is. Tetszenek benne dolgok (már az azóta újabb rendszerekben), de összességében visszafelé fejlődünk. Hibernált állapotban - work in progress otthagytam a gépet, hogy majd pontosan onnan tudjam folytatni a munkát, ahol abbahagytam - gondol egyet, és frissítést telepít. bukik minden. pedig kifejezetten azért tettem hibernált, és nem alvó állapotba. :U
    éjszaka közepén bekapcsol a gép, mert ő frissíteni szeretne.... Szüneteltethetem 7 napig, aztán ennyi. nem én döntöm el, hogy vállalom-e a biztonsági kockázatot a frissítés kihagyásával.. baszott már szét gépet nekem a windózfrissítés. le kellett gyalulni az egész rendszert, mert nem volt képes bootolni az önfejű frissítése után :C
    És akkor jön a duma, hogy a SONY 30 éve ezt csinálja.. Hogy felvárásol nagy stúdiókat híresneves címekkel, és PS exklúzívvá teszi őket. Mondjuk én nem sok ilyen címet ismerek, talán egyet sem. Olyanokat viszont ismerek, amik huszonéve PS exklúzív címek voltak, ma pedig már xboxon is lehet őket játszani. Saját magát meg egyik sem szereti tökönszúrni, hogy a milliós belsős fejlesztést majd örömujjongva crossplatformmá teszi, had csorogjon belőle az ellenoldalnak is. Nem hülyék

    Az, meg hogy a SONY dominál, az csak az M$ hibája. Mint ahogy az is az AMD hibája, hogy a töküket vakarták évekig. VGA szinten pedig még mindig nem tartanak ott, ahol kéne. Nem rakta le a nagyon hívogató címeket az asztalra...Vagy nem eleget... Vagy nem az elvárt minőségben... Erről nem a SONY tehet.

    És mielőtt kéklencsés PS Plus sapkás lennék: csak PC-n játszom már évek óta. XBOX címekkel is (ennek mondjuk örülök, hogy az XBOX játékok PC-n is elérhetőek.. dehát nem nehéz portolni. Kvázi windows desktop emulátoron fut a One óta minden Xbox). RDR2 megjelenésekor vettem egy PS4-et, - mivel az akkor még PC-re nem volt láthatáron - kivittem, onlineoztam, és félre is tettem...
    Nem COD-ozom, így az sem érint, ha megszűnik. Utoljára a CoD2-t élveztem a legjobban, meg pár tíz-száz órát beletoltam ebbe a Battleroyale kiadásába is. A jó öreg Black Ops még tetszett, de onnantól fogva (szinte) semmi. Elbaszott zsíroskenyér lett számomra az egész franchise.
    -> látom a tendenciát a M$ címek minőségében. Kritikán aluli dolgokat hoznak. Nem figyelnek a közösségre, a közösség szavára, hogy mit kéne módosítani, mi zavarja az embereket. Van magyar nyelv mondjuk a Forzához, de az utóbbi fél évben csak az angol szöveget google translate után copypaste-elik. Senki sem nézi át, hogy mit is akarna jelenteni a szöveg. Rettenetes dialógusok alakulnak ki. Most egy fiatal - értsd 10-13 éves kölyök - angolul tanulna így (mint ahogy tettem én is anno ahol csak lehetett), bekapcsolja a magyar feliratot, hogy megértse a még idegen szavakat.... pffuuuu kegyetlen :Y

    Egy szó mint száz: nem jó ez a felvásárlás. Nekünk (párttatlan embereknek, akik csak a játékokat szeretnék élvezni) főleg nem. M$-nek jó egyedül, mert ebből is még több pénzt fog szerezni vagy adatok (a mi adataink), vagy új/extra előfizetések formájában. A befolyt összeget pedig nem visszaforgatja, hogy színvonalat emeljen, hanem kiosztja év végi, féléves, havi, heti, napi bónuszként a felső 1-2-3-10-15 vezető között.
    Írhatom, hogy "de ne legyen igazam", ez attól még a félelmemen, a véleményemen semmit sem változtat. Nagyon-nagyon-nagyon zöldlcsencsésnek kell lenni ahhoz, hogy ezt, vagy akármi M$-el kapcsolatos ilyen jellegű témát/dolgot támogassunk. Egy icipici szkepticizmust kéne, és talán illene is tanusítani. Így a legrosszabb esetben tényleg mi járunk jól, szuper verseny lesz, és a temérdek befolyó zsetont bónuszok helyett olyan címek létrehozásába fektetik, hogy bokánkat lefossuk az ámulattól.

    -

Új hozzászólás Aktív témák