Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz miqlas #20 üzenetére

    a kivételt a most megjelent Diablo 4 jelenti.

    Szigorúan csak magán vélemény és senkitől nem szeretném elvitatni ha élvezi a D4 -et továbbra is, tegye csak bátran, de számomra a D4 meghalt, unalmas, nulla motivációt adó, grind feszt. a semmiért, igazi end game nélkül, jelenlegi formájában az egész játék szerintem. Így utólag sajnálom már azt is, hogy megvettem day 1 a cuccot. A sztori még úgy ahogy életben tartotta a lelkesedésemet, koránt sem kimagasló a sztorija, most is csak középszerű legjobb esetben is, de mindenesetre jobb mint a Diablo 3 sztorija volt. Nevetségesek a dropok, az, hogy mondjuk a jelenlegi szintemnél van úgy, hogy tízen valahány szinttel kissebb cuccot használok mert azóta nem esett semmi ami kiválthatná. Mindezt napi sok óra játékkal. Pedig csinálok mindent, helltide, NM dungeon -ok, tree of whispers, akármi. Vicc az egész. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy új szezon=új karakter ha ki akarod élvezni az új szezon összes tartalmát. Akkor mi a francnak öltem bele 100+ vagy még több órát a már most is meglévő karimba? Na mindegy hagyjuk is...

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák