Aktív témák

  • hungeek

    senior tag

    Hát én is rászántam magamat, hogy itt, a ph-n elkezdjek vezetni egy bLogot. A cím lehet , hogy kissé túl irodalmi (magyar tanárom szokott ilyen és ehhez hasonló dolgokkal untatni minket órán, közben észre sem veszi, hogy a fél osztály alszik...), tehát szó ami szó, a cím nem tükrözi a stílusom. A cím hallatán mindenki azt gondolná, hogy 18 éves vagyok, de nem, addig még van egy hónap (szept. 04), de nem bírtam megállni, hogy megnyissam ezt a topicot.
    A cím egy másik részére is kitérnék, mégpedig a NAGYBETŰSre. Szeptemberben fogom megkezdeni a gimnázium utolsó évét. Már most félek, nagyon félek. A barátaimnak mindig az idegeire megyek, mert ők nem szeretnek/szeretnének beszélni erről az egész felettünk lebegő és nemsokára a nyagunkba szakadó ''élményről'', nem is beszélve, hogy mi lesz utána 4-5 évig. Hála Istennek én már kész útitervvel rendelkezem: álmom, hogy közgazdász legyek (8 éves korom óta!). A BME közgázra szeretnék menni, de hát igen..... jellemző.... persze, hogy ennek a legmagasabbak az elvárásai.... pffff, 124 pont. Nade ha nem megy, akkor marad a BKAE, annak is örülnék :)
    Na, egyelőre ennyit a hosszabtávú terveimről.
    A nyaram eddig kb így nézett ki: munka -> nyaralás -> munka -> nyaralás -> munka -> nyaralás | itt vagyok most -> munka: bizony, holnap mehetek vissza csiszolni és festeni, szar meló, de hát kell a pénz...
    Ma beteljesült egyik régi vágyam behappy nek köszönhetően, megszereztem a Screamer 4x4 gammát. Nem jellemző rám hogy szgépen játszok, de ezt a játékot anno imádtam, és most megvan, legálisan :)
    A napom egyébként eléggé eseménytelen volt, felkeltem 10-kor /jah ennek kapcsán van egy ''sikerem'': ÚGY ALUDTAM HOGY ÚGY ÉBREDTEM AHOGY LEFEKÜDTEM, bizony, ez nálam nagy szó, mert én kis túlzással szét szoktam szedni alvás közben az ágyam; egy ideje már tudatosan próbálok így aludni és végre van eredmény :) / , aztán reggeliztem... volna ha éhes vagyok, de nem voltam, tehát a reggeli kimaradt. Utána gépeztem, lerendeztem egy heti elmaradásomat /emailek, ph, download/ amik egy hetes horvátországi nyaralásom alatt torlódtak fel. Aztán ebédeltem, és ahogy visszaérek a géphez ki ír ICQ-n? hát az egyik legjobb barátom /neveket nem fogok írni a bLogomba, tehát az ő nevét sem árulom el, elég annyit tudni hogy az egyik osztálytársnőmről van szó, akivel fullra egy hullámhosszon szoktunk lenni, tudjuk mikor mire gondol a másik stb.../ , vele társalogtam olyan ~2 órát aztán mentem be a Moszkvára a Screamer 4x4-ért. Hazaértem megphotoshopoltam a horvátországi képeket, és azóta itt tengek-lengek, semmi értelmes dolgot nem csinálok.

    Mára búcsúzok, ciao tutti.

  • hungeek

    senior tag

    és igen a téma címében a NAGYBETŰS az csupa nagybetűvel lenne, lenne ha a motor engedné :(

  • hungeek

    senior tag

    Köszönet az ismeretlen moderátornak aki kijavította a címemet :)

    Mára az volt a ''terv'', hogy felkelek 7-kor hogy még mielőtt elmegyek dolgozni hajat mossak /bizony ha az embernek hosszú a haja, sokkal több vele a gond/, de a 7 órából 7.35 lett tehát veszett fejsze nyele. Hajmosás elmaradt, ergo mehettem dolgozni olyan séróval mint amivel a főhős vadított a Cast Away-ban. A munka eseménytelenül telt, végeztem annyival amennyivel akartam.
    13.00-kor hazamászok, zuhany és HAJMOSÁS :) végre... aztán ráálltam a mérlegre: 77kg! Jipííí, 1,5 hónap alatt sikerült 5 kilót fogynom úgy, hogy ugyan annyit ettem mint máskor, csak a kólát és a csokit hagytam ki az étrendemből, így már közel járok a célhoz: 76kg, a 182cm-es magasságomhoz ez lenne a tökéletes testsúly /nem mintha hájas lennék, de jobb ha egy deka felesleg nincsen rajtam/.
    Eme élmény átélése után leültem a géphez és elfogyasztottam egy tányér rizi-bizit, húst most nem ettem hozzá, nem igen kívántam...
    Most pedig ide írok és ahogy nézem meg is száradt a hajam, yeah.
    Pénteken ha minden összejön megyünk biliárdozni (Z***, N***, R***, M*** és én :) ), nem kéne leégni, már vagy fél éve biliárdoztam utoljára és már akkor sem ment úgy mint régen :( csajoknak meg hiába mondanám hogy menjünk bowlingozni, mert azt meg rühellik /hogy miért? :F /

  • hungeek

    senior tag

    Bon giorno!
    Nah hát tegnap azért nem írtam, mert nem lett volna mit :) Bár ma sem történt velem semmi extra... :)
    Eléggé egyhangúan telnek ezek a munkanapok: csiszol,fest,csiszol,fest,csiszol,festene ha lenne festék,hoz festéket,csiszol,fest... Már már az idegbaj kerülget komolyan.... brrrr...
    Tegnap megnéztem a How to dealt, ma meg a The Girl Next Door-t (utóbbi tényleg FENOMENÁLIS film, nekem nagyon tetszett, ahhot képest hogy nem éppen az efféle műfaj mai nekem bejövős...). Ha ilyen filmeket nézek, mindig elgondolkozok, hogy lehet hogy nem ártana már szerelmesnek lenni... valahányszor megjelenik bennem valami érzés valaki iránt, ami forrása lehetne ennek, próbálom elfojtani és sikerül is. Nem tudom miért csinálom ezt, valszeg az elmúlt egy év eseményei, baltörténései /amik a tanulást leszámítva életem valamennyi területén súlytottak/ lehetnek az okok, szerintem életem első 17 évében nem voltam összesen ennyit magam alatt mint ebben az utóbbi 18. évemben. Legtöbbször azt érzem, hogy itt kéne hagyni ezt az egészet és elmenni jó messzire innét és tiszta lappal indulni ... milyen jó is lenne ... nade hagyjuk ezt a maszlagot, csapongok itt össze vissza a hülye gondolataimmal. Néha elkezdek ilyeneken filózni és 30-40 percnyi agytekerés után olyan szar kedvem lesz, hogy az egész baráti köröm hangulatát el tudom baszni, pedig még meg sem szólalok /ez az utóbbi 2-3 hónapban számtalanszor megesett/. Komolyan ilyenkor úgy érzem magam mint egyfajta feketelyuk, ami a depressziót szívja magába :(
    Más témaság. Dodi72-nek már 2 emailt írtam DVD-k miatt, még egyikre sem jött válasz, pedig nekem holnap ÉGETŐEN /szó szerint/ szükségem lenne lemezekre, kb 160GB adatot kéne archiválnom, de nincsen mire :U
    Ma bemegyek Móriczra, elpasszolom az utalványokat Neonize-nek és veszek bérletet augusztusra /bár őszintén szólva kezdek sajnálni kiadni ennyi pénzt a bérletekre.... igen bérleTEK-ra merthogy budaörsi vagyok így kell környéki IS és budapest IS/, bár valszeg nem fogok túl sokat bejárni a városba. Habár elkezdtem fontolgatni, hogy márpedig mostantól erőt veszek magamon és eljárok úszni, újra formában kéne lenni /annó 3 évig vizilabdáztam, de azóta nagyon letompultam, 50m-en már kb 15mp-vel vagyok lassabb :Y /.
    Mielőtt bemegyek asszem még UT2004-ezek egy kicsit, most jól fog esni.

  • hungeek

    senior tag

    Elegem van!!!! Megőrjít a családom! Nem tudják felfogni, hogy hagyjanak má békén... főleg anyám, a beteges rendmániájával (nem mondom én is szeretem a rendet, de amit ő csinál az már beteges...). Az én szobámban hadd legyen már akkora kupi amekkorát ÉN akarok. A kedvencem amikor elkezd rendet rakni és nem találok semmit.... grrr!
    Holnap van az utolsó munkanapom, ez némileg vígasztal. Biliárdról nemtok semmit, nem úgy néz ki mintha szervezné valaki, márpedig most nincsen kedvem még ennek is utána járni.
    Hétvégén végre nyugalom lesz... mindenki lemegy a családból a Balatonra, kivéve én. Nincsen kedvem, hogy ott jópofizzak velük.
    Jövő héten haverral akarunk menni Kocsordra Ojjektumot nézni :D már régóta tervezzük, most úgy tűnik tényleg megyünk :)
    Megnéztem ma a Soul Plane-t.... hát.... nem hiába kapott az imdb-n annyi pontot amennyit... egy rakat fos a film, a ''poénokon'' inkább bőgtem mint nevettem.
    Igen, ez egy szar nap... bár melyik nem az? :F komolyan mondom már-már várom, hogy elkezdődjön a suli. Ott legalább egész nap röhögök és jó a kedvem, nem mint itthon...

    [Szerkesztve]

  • hungeek

    senior tag

    hú, már 3 napja nem írtam.... nem mintha nem lett volna időm, de eszembe sem jutott. Itthon dekkoltam szinte egész hétvégén. Punnyadtam a gép előtt és archiváltam, egész szépen haladok, már van ~60GB szabad helyem. Tegnap megnéztem a Passiót. Bennem nem hagyott olyan mély nyomokat, nem is igazán rázott meg a film, ezen egyik barátném kicsit megrökönyödött mikor beszámoltam az élményeimről. Én egy filmként fogtam fel a dolgot, nem pedig úgy, mintha ''nézném a bibliát''.
    Tegnap megborotválkoztam, na persze ez így nem nagy dolog, de már előtte 3hétig nem borotválkoztam és mármár ősember formát kezdtem felvenni, mígnem rászántam magamat...
    Kúl, barátnékkal és egyik haverral megyünk le kedden a Velencei-tóhoz, elvileg jó idő lesz, remélem nem hazudik a MET! Holnap vagy valamikor majd még Kalandorral is kéne egyeztetnem a cd-tokok miatt, már nagyon kezdenek elfogyni :(

  • hungeek

    senior tag

    megkaptam a fizetésem.. az első LEGÁLIS fizetésemet, mely után már adózok, TB meg minden... netto 80k HUF. Írtóra örülök neki :) szépen lassan csak gyűlik a money a notebookra, márciusra-áprilisra meg is lesz. Már kb 10 hónapja nyomon követem a notebook piac minden változását, mikorra komoly választás előtt fogok állni, jól akarok dönteni, hisz ezt a gépet 5-6 éve venném, reményeim szerint...

  • hungeek

    senior tag

    Most jöttem meg a Velencei-tóról. Írtó jó volt a víz, meg az idő is. Tök jól elvoltunk (8an mentünk). Sokat beszélgettünk az elöttünk lévő évről... Prága-i osztálykirándulás (a 12. osztályosok utolsó :( osztálykirándulása októberben); Franciaországi út (ide én és 2 barátnőm fogunk menni valszeg őszi szünetben); szallagavató (ami miatt eléggé izgulok, már most...). Meg végül haverral eldöntöttük, hogy az ELTE-re megyünk együtt járni töri előkészítőre (ő is közgázra akar menni, ugyan oda ahova én). Jajjjj eseménydús lesz ez a tanév! Ez egyszerre :) és :(

  • hungeek

    senior tag

    Huh tegnap nagyon jót mulatoztunk barátaimmal. Elmentünk a Szódába, az volt a terv, hogy iszunk egy kicsit és nézzük majda csillaghullást. Nah hát ez nem teljesen sikerült... egyrészt a kevés ivásból tequilázás és sörözés lett, asszem pont jókor hagytuk abba mert még 2-3 tequila és teljesen beálltam volna. Aztán elindultunk keresztül a városon és felmásztunk a Gellért-hegyre, ott is a Gellért szoborra, hát a csillagokat nem igazán láttuk :(
    Olyan 2 körül hazaestem, majd be az ágyamba.

Aktív témák