Aktív témák

  • hungeek

    senior tag

    Elegem van!!!! Megőrjít a családom! Nem tudják felfogni, hogy hagyjanak má békén... főleg anyám, a beteges rendmániájával (nem mondom én is szeretem a rendet, de amit ő csinál az már beteges...). Az én szobámban hadd legyen már akkora kupi amekkorát ÉN akarok. A kedvencem amikor elkezd rendet rakni és nem találok semmit.... grrr!
    Holnap van az utolsó munkanapom, ez némileg vígasztal. Biliárdról nemtok semmit, nem úgy néz ki mintha szervezné valaki, márpedig most nincsen kedvem még ennek is utána járni.
    Hétvégén végre nyugalom lesz... mindenki lemegy a családból a Balatonra, kivéve én. Nincsen kedvem, hogy ott jópofizzak velük.
    Jövő héten haverral akarunk menni Kocsordra Ojjektumot nézni :D már régóta tervezzük, most úgy tűnik tényleg megyünk :)
    Megnéztem ma a Soul Plane-t.... hát.... nem hiába kapott az imdb-n annyi pontot amennyit... egy rakat fos a film, a ''poénokon'' inkább bőgtem mint nevettem.
    Igen, ez egy szar nap... bár melyik nem az? :F komolyan mondom már-már várom, hogy elkezdődjön a suli. Ott legalább egész nap röhögök és jó a kedvem, nem mint itthon...

    [Szerkesztve]

Aktív témák