Új hozzászólás Aktív témák

  • mrmegtette

    tag

    @sotetlovag97
    Megy rendesen. A 970en van, legalábbis a monitor arra van kötve! :DD Viccet félretéve, benchmark fps szerint igen a 970 megy.

    @Kirrr
    Igazad van. DXre ugyan nem emlékszem, hogy telepítettem volna, vagy a win10 tudja alapból, vagy valamelyik játék feldobta, de fenn van diag szerint. A másik, hogy a CCC is fenn van, pedig emlékeim szerint legyalultam DDU-val, vár amennyit cseszekedtem, lehet kimaradt. Viszont s startup.bat is vérzik, mer hiányzik a dgpu off. Na mindegy, tuti már nem voltam magamnál az utolsó konfig alatt. (Azt hiszem pont a Te javaslatodra néztem / igazítottam meg a kábelt és azért léptem be Setup-ba, hogy megnézzem mégegyszer a gen2-t.)

    Na mindegy, hagyom így, ha úgyis megy. :) Max megnézem mi van ha a dgpu-ra dugom a HDMI-t :D

    Ma este megkapom a tápot, azzal még meglesem a gen2-t, ha nem megy úgy sem akkor itt megáll a project. Végülis amit akartam elértem. Mondjuk ahhoz még kellene az a atx to exp gdc kábel, még nem találtam meg, sajna.

    Ó még valami, az miért van, hogy magas terhelés mellett cincorog a 970? Ilyen hangoz 680-al nem hallatott. :B

Új hozzászólás Aktív témák