Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #820 üzenetére

    Én is sokat beletoltam, de csak azért maradni és szívni tovább, mert "benne van a pénzem", szerintem kár lenne. Minden updatenél be kell lépni, nehogy inaktivitás miatt töröljék a csapatot, aztán ha egyszer játszható lesz, akkor játszani is fogok vele.

    És én se szeretem a FIFA-t, de ha már tényleg mind a kettő ilyen okádék, akkor miért ne azzal játsszak ahol pörögnek a meccsek, van ellenfél 5 másodperc alatt, sőt, ha kedvem szottyan karrierezni sliderekkel, akkor azt is megtehetem. Most tartok ott, hogy nincs értelme realisztikáról beszélni, mert az eFootballba néhány szép labdaátvételen kívül nincs több realisztika. :(

    Legalább engednék el azt a nyomorult CrossPlay-t, hogy össze legyen engedve mindenki. Akkor legalább (remélhetőleg) 5 meccsből nem lenne olyan ellenfelem 4-szer aki ellen ha épp nincs script, akkor azért nem nyerek mert Top1000-be van és 3 passzos űrfocit játszik Zeiterrel meg Valbuenaval.

    Annyi minden van aminek már megkellett volna valósulnia, hogy kizárt dolognak tartom, hogy most egyetlen frissítésbe beletegyék... Ezt a Coop-ot is betették most de mi ez? Roomot kell csinálni, és AI ellen játszani bakker, most komolyan?

    Ezeknek kötelezően jönne kellene a 24-el szerintem...
    - Cross Play.
    - Cross Progress.
    - Online Co-Op.
    - Fix felállások, de sokkal mélyebb taktikai utasítások. Jó lenne beállítani a védelmi vonalat, a letámadás magasságát, a csapattársak támogatásának távolságát, stb. És ezenfelül ne 4 darab egyéni utasítást lehessen kiosztani, hanem 11-et.
    - Hatalmas játékmenet fejlesztés (komplett fizika minden téren).
    - Grafikai javulás (Megvilágítások, napszakok, időjárás).
    - Szerkesztési lehetőség!
    - Challende Eventek újragondolása (például 3, 6, 9 pont elérése, de nincs meccs limit).
    + És akkor a Master League-et és a Become Legend játékmódokat még nem említettem.

    Őszintén, az elmúlt 2 év alapján menyi idő lesz ezeket betenni, ha egyeltalán tervezik? Mert szerintem ha azt mondom még egyszer ugyan ennyi, akkor nagyon keveset mondtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák