Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Délutáni meccs, ide feltöltöttem. Ha nyerek megvan a challenge, de az x is jó mert van még egy meccsre lehetőség ezen kívül.

    09:45-től a második kapott gól kilassítva:


    1) Nem arra a játékosomra vált rá amelyik közelebb van a labdához. Ez a csalás egyik általam jól ismert fajtája, azért csinálja nehogy a közelebb lévő játékossal elérjem a labdát. Érdemes megfigyelni, hogy a beadás előtt a labdához közelebb lévő játékos feje felett van az üres háromszög a beadás után mégse arra vált rá. Tehát tudja a játék hova kellene váltani, csak szándékosan nem oda vált.

    2) Sakán 2 ember van, mindegyik közelebb van a labdához a beadás pillanatában, sőt még közben is ennek ellenére egyik se tudja megelőzni. Casemiroval kontaktol is, de mintha ott se lenne, egyáltalán semmi hatása nincs rá. Saka physical contactja 66, Casemiroé meg 87... A visszajátszáson látható, hogy izomból elrúgja a támasztó lábát, de mintha betonoszlopba rúgna, meg se remeg.


    3) Ha Rise nem csinál semmit csak áll egy helyben mint egy darab fa akkor Saka nem tud gólt rúgni. Ehelyett, vagy inkább épp ezért lemegy nagyterpeszbe, hogy valahol elférjen a labda. Hogy mi vagy ki instruálta erre a cirkuszi mutatványra rejtély, mert én nem irányítottam. Az meg, hogy a kapus is ugyanezt a bohóckodást csinálja és dupla kötényt kapnak azok a játékosok akiket nem is én irányítok már csak a hab a tortán. Volt a támadón szorosan 2 ember plusz még a kapus is fogta a szöget, a lépéselőnyük megvolt a végőknek, az irányzékot is és a felszabadítást is nyomtam, ezen felül mit kellett volna még tennem, hogy ne kapjak gólt?

    Ami még érdekesebb, 12:39-nél szöglet, nekiáll pörögni a karika mintha meg akarna szakadni, de a kapus védi a fejest. Aztán ki akarom rúgni, de a kapus nem reagált. Hiába próbáltam az irányzékot is húzni, mintha valaki más irányította volna a játékot megint mert nem rúgta ki és nem arra ment amerre nyomtam. Majd fogta magát a kapus, letette a labdát és kirohant mint Zrínyi Szigetvárnál:


    Kis magyarázat: fehér karika séta, zöld karika sprint (ha nincs karika az azt jelenti, hogy nem húzod semmilyen irányba az analógot).

    Visszanézve olyan, mintha a kirúgás gombot a sprintre váltotta volna a játék, mert a kirúgást nyomtam többször is miután észrevettem, hogy nem reagál az inputra. Sprintet nem nyomtam, labda letételt meg végképp nem.

    Kilassítva jobban látható, hogy nincs összhangban a kapus mozgása a karikák színével. Mindig van rajt valamilyen karika ennek ellenére többször megáll (akkor nem kellene rajta lennie), illetve többször mintha nekiiramodna de a karika fehér marad, illetve van hogy zöldnél is egy helyben áll. Illetve még a fenti képsoron látható, hogy mielőtt elveszti a labdát fut, de az irányzék másfele mutat mint amerre fut.


    Április óta nem volt ez a jelenség, hogy elvesztettem az irányítást a játék felett, de mintha valaki más meg átvette volna, azt hittem az akkori patch-el ez eltűnt de most megint előjött. Gyanítom, hogy ez valami hack, mert csak akkor fordul elő amikor kínai az ellenfél és mindig a 70-80. perc között.

Új hozzászólás Aktív témák