Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    Most új szezon után Div. 5-ben vagyok, és most hogy elkezdtem többet Ligázni, fel is tűnt egy elég idegesítő “valami”… Amit nem nagyon tudok hova tenni érdekelne hogy Ti is tapasztaljátok-e.

    A kapcsolat jelző csík… Kezdjük ott, hogy 5 sávos kapcsolatom még SOHA nem volt. Általában 4 sávos meccseket játszok, azok 90%-ban jól működnek, jó a reakció idő.

    Viszont van, hogy egyszer csak gondol egyet, és 3 sávos kapcsolatnál nem hajlandó jobbat kínálni. Akárhányszor nyomok rá hogy “Cancel”, újra- és újra 3 sávos meccseket ajánl fel. Van hogy visszalépek a menübe, majd ismét elindítom a keresést, de akkor sem ad jobb kapcsolatot. A játék (olykor a PS) újraindítása kell, hogy helyre álljon.

    Ezeken a 3 sávos meccseken rendre szenvedek, mert olyan érzés mintha csak Nálam késne a bemenet.

    Ti mit tapasztaltok ilyen téren? Elérhető valahogy az 5 sávos kapcsolat?
    LAN kábelen csatlakozik a gép a netre, szóval nem ez a gond.

    Jelentem a taktika továbbra is működik! :DD Div. 5-ben, most 4 meccsből 3GY, 1V, úgy hogy mindegyik ellenfelem megjárta már a Div. 1-et.

    És még egy kérdés a végére: Ti milyen csatárt használatok? Nekem a Free World Wideból Zamorano esett, de nem az igazi sajnos. Gondolkodom egy Target Men-en, van etétem tapasztalatotok? Jól működnek a Target Man csatárok?

Új hozzászólás Aktív témák