Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #397 üzenetére

    Co-Opról nem olvasni semmit sajnos.

    Ezt a Mobil játékos hasonlatot sosem értettem. Ha a KONAMI a legelején nem mondja el, hogy teljes cross-playt szeretnének elérni, merem állítani hogy a kutya nem mondta volna, hogy olyan mint egy mobiljáték.

    Van hová fejlődni, ez kétségtelen. De legalább lehet élvezni a FOCIT benne. A labdák átvételét, a passzok előkészítését. Mit ér a FIFA azzal a rengetek játékmóddal, hogyha kezdősípszó után elborzad az ember attól amit érez játék közben? Persze aki az árkád játékstílust kedveli, annak jó a FIFA is, de Engem személy szerint nem tud lekötni. Pont ezért nem is kell és nem is lehet összehasonlítani a két játékot, mert totál más igényekkel rendelkeznek a játékosaik.

    Türelmes vagyok. Léteznek más játékok is. Letolom a heti eventeket, fejlesztem a csapatomat hétről-hétre, és várom hogy fejlődjön a játék. Nem tudok mást csinálni nem? Akkor mit idegeskedjek meg osszam az észt a KONAMI-nak minden létező Social Media platformon? :D Őszintén úgy gondolom, hogy ahol most tart az eFootball akár játékmenet szintjén is, az sehol nincs ahhoz, ahol mondjuk 2 év múlva fog tartani. Meglátjuk.

Új hozzászólás Aktív témák