Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Üdv!

    Rendeltem az Ebay-ről az USA-ból egy 35 dolcsis terméket (szállítási díjjal együtt), még szeptermber 20-án. A track order menüpontban szeptember 23-ától szépen részletesen nyomon is lehet követni a csomag útját: ezek szerint előbb Dallas-ba, majd Cincinnati-ba vándorolt, aztán Frankfurtba érkezett, majd onnan Zágrábba küldték. Korábban 2-3 naponta változott a státusz, kivéve azt a 6 napot, amíg a tengerentúlról a németekhez érkezett, most viszont már 11 napja nincs új infó, október 9 óta áll Zágrábban.
    Ez mennyire normális? Mondjuk az előrejelzés szerint november 8-ig fog ideérni a csomag, szóval még van idejük, csak nem teljesen értem ezt az egy helyben dekkolást (no meg azt sem, hogy Frankfurtból miért nem Bp-re küldték). Nem nagyon szoktam innen (se) rendelni semmit, így nincs tapasztalatom.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz Egon #80744 üzenetére

    Írtam az eladónak, természetesen sablon válasz jött:

    Thank you for waiting. I just checked the tracking number and saw that your product will arrive 11/8.

    A csomag még mindig Zágrábban áll, idestova majdnem egy hónapja (tracking alapján, október 9-e óta), és azóta nincs is új esemény.
    Meg fog ez jönni vajon?

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák