Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz johniee #71114 üzenetére

    Csak annyi megjegyzés, hogy magyar vevők viszonylatában nincs return shipping label
    Annak a postának amelynél az eladó előre kifizetné a szállítási költséget nincs Magyarországon felvevőhelye, kirendeltsége. Ezért biztosítja a PayPal a visszaküldési költség megtérítését. Te írod rá a csomagra a címkét.
    Ha a döntés ellen nem fellebbez akkor igen.
    Van amikor egyébként úgy döntenek, hogy ől finanszírozzák és az eladótól sem vonják vissza a pénzt.
    Magunk közt szólva ha nem így lenne (a pénzt csak elszedik tőle) akkor az eladó helyében én nem fogadnám el ezt döntést, hanem a vásárlói és eladó védelem közös pontja alapján, ragaszkodnék ahhoz a szabályhoz, hogy csak visszaküldés esetén kapja a vevő a pénzt vissza.
    Mert egyébként szívás, még annak ellenére is hogy volt 1 pixel hiba, de mondjuk én ezt eleve jeleztem volna hirdetésben, mert szállításközben ez nem keletkezhet, csak ha használva van.

    Mivel így pixel hibával nem akartad használni és ezért kérted a pénzt vissza, úgy gondolják, hogy megy a kukába.Minek tartanád meg? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák