Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz sellerbuyer #56959 üzenetére

    Engem nem zavar. Van a számlámhoz egy webkártya, mindig csak annyi pénzt tolok át rá amekkora értékben vásárolok. Magyarországon előbb húznak le. Pár éve volt, hogy hardveraprón láttam egy PSP-t, volt a csávónak 90valahány pozitív, 0 negatív mellet, mindent megbeszéltem vele, aztán már kicsit gyanús volt a dolog, amikor pénzt kellett utalni és nem Ádám nevű srácnak, hanem valami Bálintnak. Ugyanis levelezés során mindig
    Üdv.: Ádám állt az üzenetek végén. Bedőltem neki, elutaltam a pénzt...35 ezer Ft volt azt hiszem. Eltelt 2 nap, nem reagált a csávó semmire, aztán jött egy hívás ismeretlen számról, egy Bálint nevű fazon keresett. Tudakozóból szedte a számom, mert hogy a számlájára ment 35 ezer Ft tőlem. Magyarul a kis köcsög gyerek megvetette velem magának a PSP-t. Rábaszott, rendőrségi ügy lett, a srác meg nekem postázta. Jó nagy mák kellett azért hozzá. Kevés emberben, de azért még létezik a becsületesség. Ebayen az életben nem rendeltem még 3-4000 Ft-nál nagyobb összegben semmit. Paypalnak is van ilyen esetre biztosítása biztosan, mint a bankoknak rablás esetén.

Új hozzászólás Aktív témák