Új hozzászólás Aktív témák

  • Janesz

    őstag

    válasz Derrrick #534 üzenetére

    én hasonlóan jártam...
    csak én nem kaptam negatívot hanem feljelentett mint nem fizető biddelőt..

    a sztori...
    olvastam a hirdetést és ott volt,hogy ha nincs confirmed adressem akkor előnyt élvezhet a második biddelő...mondom nembaj megpróbálom..nyertem! gondoltam meggyőzöm majd,hogy nem kell aggódnia nem azért nincs confirmált címem mert lopott kártyákkal fizetek hanem mert ha nem amcsi biddelő vagy akkor nem működik a konfirmált dolog...le is írtam neki,hogy még új nálunk a paypal és,hogy ő pl. nem is tud nekünk fizetni stb...

    erre küldte,hogy fizessek akkor bidpayyel ami ugyancsak nem megy a mi kártyánkkal...és mondta azt is,hogy más sok cuccot bukott be ilyen keleteurópai népek miatt...(kérdem én hogy tud ő bebukni cuccot ha én először fizetek majd azután küldi a cuccot:F) na mindegy...mondtam neki,hogy elküldöm a személyim másolatát és láthatja,hogy nincs furfang a dologban....na erre a mailre nem válaszolt..utána írtam neki még 2-t,hogy küldtem neki mailt és jelezze ha nem kapta meg mert elküldöm megint stb...semmi reakció 3 hétig...majd írtam neki,hogy elállok a biznisztől mert nem túl kommunikatív és már vettem ezért másik cuccot...na erre ő kikelt magából...ekkor már jó lett volna a személyim másolatával összekötött paypales fizetés de már télleg vettem másikat..erre írtam neki,hogy ha nem jelentkezek akkor ő mikor méltóztatott volna jelentkezni?
    de korrekt voltam mert mondtam neki,hogy természetesen a feladás költségeit megtérítem stb..de úgy érzem én megtettem mindent,hogy lefusson ez a biznisz...erre írta,hogy ok 9 dollár a költség amit ki is fizettem...semmi gond nem volt egészen tegnapelőttig amikor is küldött egy mailt az ebay,hogy feljelentett a köcsög mint nemfizető ügyfelet...
    úgyhogy most futhatok még pár kört,hogy közös megegyezéssel töröltük a bizniszt és,hogy ne basszanak ki...:(((:(((

Új hozzászólás Aktív témák